همزمان با فرارسیدن هفته بسیج؛

مسابقات فوتسال درون دانشگاهی

با حضور رئیس دانشگاه پیام نور کازرون و مسئول اداره امور دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، فینال مسابقات فوتسال، برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور با گرامیداشت یاد شهید مدافع حرم، پاسدار شهید، علی جوکار، مسابقات فوتسال درون دانشگاهی برگزار کرد. این برنامه با حضور ریاست محترم دانشگاه پیام نور مرکز کازرون و مسئول اداره امور دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، همراه بود.


مرتضی جاویدی مسئول تربیت بدنی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور گفت: مسابقات فوتسال دانشگاه به صورت دوره ای و با شرکت پنج تیم، به مدت یک هفته در سالن ورزشی دانشگاه پیام نور برگزار میشود.

 محمد کریمی مسئول برگزاری مسابقات افزود: این دوره مسابقات از سطح بالایی برخوردار است و با استقبال پر شور دانشجویان دانشگاه پیام نور همراه بوده است.

وی خاطر نشان کرد: هدف از برگزاری این دوره از مسابقات، زنده نگه داشتن نام و یاد شهدای جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم به خصوص شهید والامقام حاج شیخ محمد خرسند است.

اسامی تیم های شرکت کننده در مسابقات فوتسال به این شرح است:
۱- تیم شهید عنایت الله عزیزی
۲-تیم شهید مدافع حرم محمد کاظم توفیقی
۳-تیم شهید مدافع حرم محمد مسرور
۴- تیم شهید لیله القدر حاج شیخ محمد خرسند
۵- تیم شهیدان جاویدی

 در این دوره از مسابقات، تیم های شهیدحاج شیخ محمدخرسند و شهیدان جاویدی به مصاف هم رفتند که نتیجه این بازی ️ ۸_۶ ️ به نفع تیم شهید حاج شیخ محمد خرسند رقم خورد و با اهدای جام به تیم اول، این سری از مسابقات فوتسال دانشگاه پیام نور به پایان رسید.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار