رییس دانشکده کشاورزی امیریه:

طرح اعتلای بسیج دانشجویی طرحی جامع و متناسب با مسائل روز است

رییس دانشکده کشاورزی امیریه: طرح اعتلای بسیج دانشجویی یک طرح جامع و متناسب با مسائل روز است که دارای یک پشتوانه فکری بسیار قوی می باشد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان محمدامین بخشیان مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان با دکتر خوشنویسان رئیس دانشکده بهداشت امیریه دیدار و گفت و گو کردند.

در این نشست دکتر خوشنویسان ضمن تشکر از فعالیت های بسیج دانشجویی گفت: طرح اعتلای بسیج دانشجویی که توسط مسئولین توضیح داده شد یکی از طرح های خیلی خوب در کنار سایر فعالیت های بسیج دانشجویی است که هم جامع و به روز است و هم پشتوانه فکری عظیمی را داراست.

وی افزود:یکی از درخواست های مقام معظم رهبری(مدظله) تلفیق سنت و مدرنیته در دانشگاه ها است که ما باید با کمک طرح اعتلای بسیج دانشجویی مسائل این موضوع را شناسایی کرده و در رفع آن تمام تلاش خود را بکنیم.

در ادامه محمد امین بخشیان مسئول ناحیه بسیج دانشجویی گفت:دانشکده کشاورزی یکی از مهم ترین مراکز آموزشی برای تربیت دانشجویان با علم و دانش فنی بالا است چیزی که در محیط جامعه ما نیاز بسیار زیادی به آن داریم. البته می بایست علاوه بر این دانش فنی بصیرت دانشجویان نیز بالا رود تا در زمانی که دشمنان در پی ایجاد فتنه هستند دانشجویان بتوانند با بصیرت خود راه درست را انتخاب کنند و ما در بسیج دانشجویی برآنیم تا در کنار تمام برنامه های خود با اجرای برنامه های بصیرت افزایی به این امر مهم کمک کنیم.

در این برنامه طرح اعتلای بسیج دانشجویی بصورت کامل و گسترده برای اعضای جلسه تبیین شد.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار