در جلسه شورای ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان

جانشین فرماندهی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان معرفی شد

در جلسه شورای ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان وحید نظری بعنوان جانشین فرماندهی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان معرفی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان جلسه شورای ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان با حضور مسئولین دفاتر بسیج دانشجویی شهرستان های استان و مسئولین مدیریت های ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان در دفتر فرماندهی ناحیه برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین عامری مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان ضمن بیان حدیثی از امام علی(ع) گفت: یکی از اصلی ترین ویژگی های مسئولین در بسیج دانشجویی بصیرت آنها می باشد و تمامی بزرگواران می بایست با بصیرت خود مسائل و وقایع اخیر را برای سایر افراد در دانشگاه ها و جامعه تبیین کنید تا مردم نیز از اقدامات مخربانه دشمن در فتنه اخیر با خبر شوند.

در ادامه محمدامین بخشیان مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان ضمن بیان برخی برنامه های روز دانشجو گفت: با پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دشمنان نیز در صدد جلوگیری از این پیشرفت و تخریب این نظام هستند و روز به روز با امکانات پیشرفته خود به رویارویی با ملت ایران از طرق مختلف میپردازند ما نیز در بسیج دانشجویی بر آنیم تا با تربیت نیروی طراز انقلاب اسلامی به مبارزه با این دشمنان بپردازیم تا با هدایت و رهبری مقام معظم رهبری بتوانیم جامعه را برای ظهور حضرت مهدی(عج) آماده سازیم.

در انتهای این جلسه برادر وحید نظری بعنوان جانشین فرماندهی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان معرفی شدند. پیش از این نظری بعنوان مسئول قرارگاه کادر سازی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان بوده است.

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار