یادداشت/ ثریا اسدی؛

گوش به فرمان رهبریم

ثریا اسدی، مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده، به مناسبت روز دانشجو یادداشتی نوشت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /ثریا اسدی، مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده، به مناسبت روز دانشجو یادداشتی نوشت. متن یادداشت به این قرار است:


 بِسْمِ رَبِّ الْشُهَدا وَ الْصِدیقین
اللّهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ

به نام حق، به یاد تمام قطره های ریخته شده در راه حق،

به یاد تمام فریاد هایی که حبس بودند از ترس ظلم و  زورو ستم

از طرف تمام دانشجویان قدم گذاشته در راه حق، به تمام دنیا

این ما هستیم، از نسلی که تمام نقشه های دنیا را در هم شکست.

این ما هستیم از نسلی که از مرداب فتنه ها، آشوب ها و زوزه گرگهای اطراف و پرواز لاشخورها، بر روی آن، مانند گل های نیلوفر رشد میکنیم، تا تمام مرداب ها را گلستان کنیم. با دانش، با علم، با هوشیاری و حتی شده با قطره قطره خونمان.

دنیا بداند این ما هستیم که رشته می کنیم، تمام نقشه های منافقان را؛ جوری که هیچ گاه نتوانند یک خط از نقشه هایشان را دوباره به خط کنند.

تمام دنیا بداند این ما هستیم که حتی اگر دشمنان خود را در هر لباسی، دوست، رفیق، همسایه نه؛ بلکه حتی اگر قطره قطره شوند و خود را در نقاشی های فریب خوردگان داخلی جا دهند همه آنهارا بیرون می کشیم و چهرهایشان را به طنز و سخره خواهیم گذاشت.

تمام دنیا بداند ما نه در سنگر، بلکه جان هایمان را سنگر کرده ایم و آماده ایم و هوشیاریم در برابر تمام بزک کرده های داخل و خارج.

اجازه نخواهیم داد؛ نه؛ هرگز اجازه نخواهیم داد مشکلات داخلی پلی برای دوباره لانه ساختن لاشخورها شود.

 دنیا بداند این ما بودیم و هستیم که از ریز ریز کاغذهای لانه ی سیاه و شوم آمریکا تمام اثر انگشتهای خونخواران را شناسایی کردیم و به دنیا نشان دادیم اگر یک عده در داخل و خارج سالها نقشه می کشند، ما با درایت رهبر عزیزمان و گوش به فرمان ایشان در فکر جشن آمدن پرچم دار اسلام هستیم و تمام نقشه های پوچ آنان را به سخره میگیریم.

 اَللّهُمَ عَجِلْ لِوَّلیِکَ اَلْفَرَجْ

ارسال نظر


captcha