رستمی در جمع دانشجویان بسیجی کرمانشاه:

مطالبات خود را در قالب گفتگو مطرح کنید

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها در جمع دانشجویان استان کرمانشاه با اشاره به اینکه دانشجویان در تمامی زمینه‌ها باید مطالبات واقعی داشته باشند، گفت: مطالبات خود را در قالب گفتگو مطرح کنید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : دانشجویان دانشگاه‌های سراسر استان کرمانشاه ۲۳ آذر ماه ۹۸ میزبان رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری بودند و در فضایی از جنس دانشجویی به بیان مطالبات و دغدغه‌های موجود پرداختند.

در این نشست، نمایندگانی از تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی از ۱۱ دانشگاه استان کرمانشاه حضور داشتند که در ابتدا هر کدام به نمایندگی از دانشگاه خود به بیان خواسته ها، ایراد پیشنهادات و چالش‌هایی که با آن رو به رو هستند پرداختند.

حجت‌الاسلام مصطفی رستمی، رییس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها پس از شنیدن سخنان از حضور در این جمع و فضای پرنشاط دانشجویی دانشگاه‌های استان کرمانشاه ابراز خرسندی کرد و تدوام برگزاری این قبیل نشست‌ها را خواستار شد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری جوانی انقلابی است که به ارزش‌های این ملت پای بند باشد، قلبش برای کشور و استقلال آن بتپد، برای این مسیر تلاش کند و با دشمنان این ملت مرزبندی داشته باشد.

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها داشتن فهمی دقیق و حرکت در مسیر درست را از تمامی تشکل‌ها در فعالیت‌های خود خواستار شد و ادامه داد: صدای حق طلبی باشید، آن هم برای مردم و ملتی که با تمام وجود پای ارزش‌ها و آرمان‌های خود هستند.

حجت الاسلام رستمی در بیان اهمیت نقش فعالیتی جنبش‌ها و تشکل‌های دانشجویی تصریح کرد: آزادگی را حاکم کنید و آن را حفظ نمایید، برای فهمیدن و آگاه کردن جامعه مطالعه نمایید و دیگران را به تفکر و داشتن دیدگاه و نظر تشویق نمایید.

وی با اشاره به تلاش‌های دشمن برای ایجاد یاس و نا امیدی و تاریک جلوه دادن آینده برای مردم به ویژه قشر جوان و از بین بردن سرمایه‌های اجتماعی کشورمان افزود: دشمن به دنبال نا امید کردن ملت ایران است و تزریق روحیه امید، حق طلبی و داشتن روحیه جهادی در تمامی زمینه‌ها از وظایف شما در این راستا می‌باشد.

گفتنی است، در ابتدای این نشست "مهرداد مرادی"، نماینده تشکل بسیج دانشجویی، "پوریا منصوری"، نماینده تشکل انجمن اسلامی دانشجویان مستقل و "هانیه نعمانی" از فعالین فرهنگی، سه نماینده از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بودند که به بیان خواسته‌ها و ایراد سخنان خود به نمایندگی از تشکل‌های دانشجویی پرداختند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار