شجاعی در نماز جمعه هفته گذشته کرمانشاه:

جابجایی جایگاه «خادم» و «خائن» در کشور‌های عراق و لبنان توطئه استکبار جهانی است

جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه این شهرستان گفت: جابجا کردن جایگاه «خادم» و «خائن» در کشور‌های عراق و لبنان توطئه استکبار جهانی است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : علی شجاعی، جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه در ۲۹ آذرماه سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهرستان کرمانشاه بود.


شجاعی در این سخنرانی گفت: روز دانشجو (۱۶ آذر) روز مبارزه با استکبارگران و مقابله با اشخاصی است که به دنبال تبدیل این روز به یک روز ضدانقلابی هستند.

جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه افزود: وحدت حوزه و دانشگاه امری مورد تاکید است راهی برای اجرای فرامین امام راحل مبنی بر مقابله با عوامل نفوذی غرب در دانشگاه‌ها است.

وی ابراز کرد: جزئیات طرح شش مرحله‌ای امریکا برای ایجاد جنگ داخلی در ایران معروف به طرح جیم هانسون که با حضور به موقع جوانان بسیجی و نیرو‌های مسلح ناکام ماند افشاگری شود.

شجاعی ادامه داد: بیانیه گام دوم توسط مسئولان اجرایی شود و باید اعتقاد داشت که این بیانیه راه حل تمام مشکلات کشور است. علاوه بر آن باید به جوانان و شنیدن راهکار‌های آنان برای حل مسائل کشور بها داد.

وی با اعلام برنامه‌های اجراشده توسط سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه در زمینه‌های فرهنگی؛ اقتصاد، بصیرتی (به خصوص اردو‌های جهادی)، یادآور شد: جابجا کردن جایگاه «خادم» و «خائن» در کشور‌های عراق و لبنان توطئه استکبار جهانی است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار