شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مرکزی:

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مرکزی به مناسبت عروج ملکوتی سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

🔸خبر شهادت عمار رهبر معظم انقلاب و ابوالمهدی المهندس در برخورد اول مارا بسیار آکنده و اندوهگین کرد که ما زمینیان و فرزندان شهدای مدافع حرم از وجود ایشان درکنار خود محروم شدیم، که


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /💢 بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مرکزی به مناسبت عروج ملکوتی سردار رشید اسلام #شهید سپهبدحاج قاسم سلیمانی

 
💠وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ یُرْ‌زَقُونَ💠
 
🔸خبر شهادت عمار رهبر معظم انقلاب و ابوالمهدی المهندس در برخورد اول ما را بسیار آکنده و اندوهگین کرد که ما زمینیان و فرزندان شهدای مدافع حرم از وجود ایشان درکنار خود محروم شدیم، که این ضایعه را به پیشگاه حضرت حق (عج) تبریک و تسلیت عرض می نماییم.
🔸به شهادت رساندن این دو فرمانده عزیز توسط بالگرد های آمریکا نشان از این است که راهبرد ها و راهکار های آمریکا در منطقه جواب نداده است و آنها با رسوایی کامل روی به جنایتکاری آشکار آورده اند.
🔸امروز اگر حاج قاسم و ابوالمهدی به آرزوی خود رسیده‌اند اما جبهه مقاومت را به جایی رسانده‌اند که بتواند نبرد را با نیروهای تازه نفس ادامه داد.
🔸خون حاج قاسم ها عامل تقویت جبهه حق طلبی خواهد بود، آمریکایی‌ها دیگر به آخر خط رسیده‌اند و بهای سنگینی پرداخت خواهند کرد. آمریکایی‌ها من بعد نه در خلیج فارس که در هیچ کجای عالم دیگر امنیت نخواهند داشت.
🔸 در دورانی که عده ای خواب دوستی با آمریکا میبینند و تلاش میکنند تا لوایح fatf تصویب شوند و گفتمان استکبارستیزی کم رنگ شود خون مقدس حاج قاسم تکلیف حقیقت طلبان را روشن کرد؛ نه سازش نه تسلیم؛ نبرد با امریکا.
🔸رژیم صهیونیستی و آمریکا رو به زوال و نابودی هستند اما با این اقدام نا عادلانه جهان اسلام را در راستای نابودی این دو تفکر مستحکم تر و قدرتمند تر کردند.
🔸بسیج دانشجویی استان مرکزی این اقدام بی شرمانه و خارج از قوانین بین‌الملل آمریکا را به شدت محکوم مینماید و از هیچ اقدامی به جهت #خون_خواهی این دو شهید عظیم الشأن مضایقه نخواهد کرد.
🔸درضمن دفاتر بسیج دانشجویی استان مرکزی در تمام دانشگاه ها نسبت به ثبت نام افراد داوطلب جهت #عملیات انتقام سخت اقدام خواهند کرد.
 
 
                      شورای تبیین مواضع 
              بسیج دانشجویی استان مرکزی

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار