شورای هماهنگی بسیج خواهران دانشگاه های تهران بزرگ و مجمع ادوار خواهران بسیج دانشجویی تهران بزرگ

شهادت گرچه خلعتی شایسته بر تن سردار عزیزمان بود و مصداق احلی من العسل در نزد قاسم هاست، ولی برای ما چه زود بود و چه تلخ اتفاق افتاد. اما این تلخی را در کام دشمنان اسلام به حول و قوه‌ی الهی تلخ‌تر از زهر خواهیم کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / شورای هماهنگی بسیج خواهران دانشگاه های تهران بزرگ و مجمع ادوار خواهران بسیج  دانشجویی تهران بزرگ طی بیانیه ترور شردار شهید قاسم سلیمانی رو محکوم کردند.

متن بیانیه بدین شرح است:

 

«بسم‌الله قاصم الجبارین»
 
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجالٌ صَدَقُوا ما عاهَدُوا اللَّـهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضى‏ نَحْبَهُ وَ مِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَ ما بَدَّلُوا تَبْدِیلاً.(الاحزاب ۲۳)
 
خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله)
 
سلام علیکم
با قلبی آکنده از حزن و اندوه در فراق سردار رشید اسلام شهیدسپهبدحاج قاسم سلیمانی، شهادت بزرگِ آن مرد والامقام را به محضر حضرت بقیةالله ارواحناه فداه ، رهبر معظم انقلاب اسلامی و خانواده مکرم و ملت عزیز ایران و امت اسلام ، تبریک و تسلیت عرض مینماییم.
یقینا به برکت خون پاک سردارعزیزمان و سایر شهدای بزرگوار همراه ایشان، شجره مقاومت در منطقه مستحکم تر خواهد شد و آنچنان در دلهای امت اسلامی و آزادگان جهان ریشه میدواند که تبرهای فتنه و فساد ساخته دست نظام سلطه بر آن کار گر نخواهد شد.
 
شهادت گرچه خلعتی شایسته بر تن سردار عزیزمان بود و مصداق احلی من العسل در نزد قاسم هاست، ولی برای ما چه زود بود و چه تلخ اتفاق افتاد. اما این تلخی را در کام دشمنان اسلام به حول و قوه‌ی الهی تلخ‌تر از زهر خواهیم کرد. 
 
*در منظومه فکری امامین انقلاب، زنان رهبران نهضتند و رسالتی تاریخی را به دوش می کشند، و ما از تبار همان شیر زنانی هستیم که در دامان خود قاسم سلیمانی ها را میپرورانند. ما دختران دانشجوی شما ضمن اعلام بیعت با جانشین سرافراز ایشان سردار اسماعیل قاآنی اعلام میداریم که تا جان در بدن داریم همسران و فرزندان و پدران و برادران خود را برای سربازی اسلام ناب محمدی (ص) که به فتح قدس شریف منجر خواهد شد، پشتیبانی و حمایت خواهیم کرد و زینب گونه از فدا کردن عزیزانمان، تا آخرین نفر، در انتقام خون امام حسین(ع) و یاران عاشورایی و علمداران سپاهش از صدر اسلام تاکنون، همچون سردار سلیمانی ها، از هیچ چیز دریغ نخواهیم کرد. *
 
اماما قلبتان از جانب دخترانتان در سرتاسر کشور مطمئن باشد و یقین بدانید هر زمان که شما اراده‌ی تشکیل ارتشی از مستحکم دلانِ دلاور را داشته باشید ما زنان در صحنه خواهیم بود که ما ادامه‌ی نسل زینبهای تاریخیم و دختران حضرت فاطمه (س).
.
*ما منتطر ظهور حضرت حجت و رجعت سرداران شهیدمان می مانیم، ان شاالله . *
 
والسلام علیکم و رحمةالله و برکاته
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار