به همت بسیج دانشجویی دانشکده پیراپزشکی ممسنی؛

دیدار شورای تحلیل و بررسی بسیج دانشجویی با ریاست دانشکده

شورای تحلیل و بررسی بسیج دانشجویی دانشکده پیراپزشکی ممسنی پیرامون شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی با دکتر محمودی، ریاست دانشکده دیدار و گفت و گو کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /شورای تحلیل و بررسی بسیج دانشجویی دانشکده پیراپزشکی ممسنی با دکتر محمودی ریاست دانشکده دیدار کرد و بعد از عرض تسلیت و تبریک شهادت سپهبد قاسم سلیمانی از دکتر محمودی خواست نظرات خود را پیرامون این حادثه غم انگیز اعلام دارد.


دکتر محمودی در ابتدا بیان داشت که سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی درساعات ابتدایی 13دی در شب جمعه، شب زیارتی امام حسین(ع )، در فاصله چند صدکیلومتر با حرم سیدالشهدا به شهادت رسید.

سردار عزیز ما، در سحرگاه جمعه که در بین شیعیان روز انتظار برای ظهور حضرت حجت(عج ) است یعنی روز منتظران مهدی(ع )شهید شد.

وی در ادامه افزود: او مدافع وسرباز واقعی ولایت بود. شهیدحاج قاسم همچون مسلم برای امام حسین(ع ) وهمچون مالک اشتر برای حضرت علی(ع ) و درخدمت مردم و ولایت ورهبر عزیزمان بود. فرمانده سپاه قدس بود ولی فرمانده قلوب 80میلیون ایرانی هم بود.
آرش کمانگیر برای مرز وبوم ایران که امنیت و آزادی را به مردم ایران درطی این 30 سال بعد از جنگ هدیه داد.
رزمنده 8 سال دفاع مقدس بود که تا آخرین لحظه در کسوت سربازی ماند و اسطوره  شد.


ریاست دانشکده پیراپزشکی ممسنی در ادامه با یادآوری جنایت های تاریخی آمریکا بیان کرد که جمعه 13دی ماه هیچوقت از تقویم دل هایمان فراموش نخواهد شد و کینه استکبار و غرب همیشه در دل هایمان روشن خواهد بود.

سردار سلیمانی توسط شقی ترین جنایتکاران عالم یعنی آمریکا شهید شد و چه خوب، مردم مستمند و مستضعف جهان و ایران از ایشان استقبال کردند. مردم قدردان سرباز وفادارشان بودند و هستند.

وی همچنین تصریح کرد برای شهید سردار قاسم سلیمانی هر مرگی جز شهادت بی عدالتی بود و خداوند عادل است. شهید سرباز دین و وطن و محبوب دل ها علیرغم امکان ،هرگز خود را آلوده به بازی های سیاسی وتعاملات اقتصادی وحاشیه ها نکرد .او بزرگتر از این حقارت های دنیوی بود. محبوبیت ملی او به همین علت است. سردار ایران و اسلام نقشی بی مانند و تاریخی در شکست بزرگترین گروه تروریستی داشت وبارها تا مرز شهادت پیش رفت.

و درآخر در پاسخ به این سوال که نظر شما درمورد انتقام سخت چیست گفت: من طرفدار جنگ نیستم ولی باید پاسخی سخت و دندان شکن به آمریکا و استکبار جهانی داد. بهترین انتقام، قطع منافع آمریکا از آسیا و خاورمیانه است که استارت آن هم اکنون در عراق زده شده و باید عراق را ترک کنند.

ارسال نظر


captcha