بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمان در خصوص سانحه هوایی پیش آمده اخیر و از دست دادن جمعی از هم وطنان

خادمان ملت شریف ایران هرگز قربانی شیطنت های رسانه ای دشمنان این ملت نخواهند شد

همانان که در مقابل مردم حاضر شدند وبا شجاعت و صداقت اعلام داشتند به دلیل خطای پیش آمده از سوی نیروی انسانی تحت امرشان مسئولیت حادثه را بر عهده می گیرند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمان، پیرامون سانحه هوایی پیش آمده اخیر و از دست دادن جمعی از هم وطنان بیانیه‌ای‌ صادر کرد.در این بیانیه آمده است:

 

انا لله و انا الیه راجعون

ما تشکل های دانشجویی کرمان اعلام می داریم درحالی که شیرینی سیلی نیروهای مسلح به پایگاه عین السد عراق به عمق جانمان نرسیده بود خبر سقوط هواپیمای مسافربری بوئینگ ۷۳۷ خطوط هواپیمایی اوکراین در اثراصابت غیرعمد ی و خطای انسانی پیش آمده از سوی محافظان حریم هوایی ایران رنجی مضاعف بر داغ از دست د ادن سردار سلیمانی افزود و به حق،بزرگی از دست دادن ۱۷۶ هم وطن آنقدر دردناک هست که زبان در مقابل توصیف آن عاجز است .

پیش و بیش از همه باید بر سر شیطان بزرگ آمریکا فریاد زد که با حضور نحس خود ناامنی را در سرتا سر منطقه پراکنده است و اکنون از نتایج همین حضور و تحرکات شیطانی ارتش ترور یست آمریکاست که باید در عزای هموطنانمان سخن بگوییم.

ملت آگاه ایران اسلامی با درنظر گرفتن شرایط خاص زمانی ضمن اینکه تمام تلاش خود در جهت تداوم همبستگی و اتحاد ایجاد شده در مقابل آمریکای متجاوز را به کار خواهد گرفت، تاکید دارد نباید چنین حادثه های دردناکی دیگر تکرار شود. این عدم تکرار باید با بازبینی های لازم و برخورد با مقصرین احتمالی میسر شود.

از سویی ما خود را قدردان همه حافظان امنیت خود در هر جایگاهی که باشند می دانیم و به صراحت اعلام می داریم خادمان ملت شریف ایران هرگز قربانی شیطنت های رسانه ای دشمنان این ملت نخواهند شد. همانان که در مقابل مردم حاضر شدند وبا شجاعت و صداقت اعلام داشتند به دلیل خطای پیش آمده از سوی نیروی انسانی تحت امرشان مسئولیت حادثه را بر عهده می گیرند. ما این صداقت را می ستاییم و آرزو می کنیم مسئولین دیگر عرصه ها به زودی چنین صادقانه ولی نعمتان خود را در جریان امور قرار دهند.

تلاش عده ای معلوم الحال برای سوء استفاده از وضعیت کنونی و سامان دهیاغتشاش و بی سامانی در کشور چیزی جز نقشه شوم استکبار جهانی نیست و مردم باید بیش از گذشته با هوشیاری تمام بر هیجانات برآمده از رسانه ای بعضا مغرض و همسو با دشمن غلبه کنند و ضمن پیگیری قانونی و عقلانی موضوع سقوط هواپیمای اوکراینی ، دشمنی و خباثت آمریکا در به شهادت رساندن حاج قاسم سلیمانی را فراموش نکنند.

متولیان و مسئولین امر نیز لازم است ضمن پاسخگویی برای عدم توجه به اقناع افکار عمومی و ضعف شدید در عملکرد رسانه ای خود در روزهای گذشته به جد فرآ یند بررسی همه جانبه موضوع را دنبال کنند و به طور صریح و شفاف موضوعات را با مردم انقلابی ایران مطرح نمایند.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار