معاون ارتباطات و اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی کشور؛

دلجویی و ابراز همدردی مسئولان سازمان بسیج دانشجویی کشور با خانواده‌های دانشجویان جان باخته در حادثه اخیر هواپیمایی اوکراین

مسئولان سازمان بسیج دانشجویی کشور طی تماس با خانواده‌های دانشجویان جان باخته در حادثه اخیر هواپیمایی اوکراین ضمن دلجویی از آنها و ابراز همدردی این حادثه تلخ را تسلیت گفتند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مسئولان سازمان بسیج دانشجویی کشور طی تماس با خانواده‌های دانشجویان جان باخته در حادثه اخیر هواپیمایی اوکراین ضمن دلجویی از آنها و ابراز همدردی این حادثه تلخ را تسلیت گفتند.

 
فئوادیان معاون ارتباطات و اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی کشور در این رابطه گفت: متاسفانه حادثه تلخی را اخیرا شاهد بودیم که موجب نشستن غم فراوان بر دل‌های ما و مردم عزیزمان شد.
 
وی تاکید کرد: سازمان بسیج دانشجویی کشور، عزیزان دانشجو را که در حادثه هواپیمایی اخیر جان باختند جزیی از خانواده خود می‌داند و بر همین اساس ما نیز همچون خانواده این شهدای عزیز داغدار هستیم.
 
فئوادیان یادآور شد: از سوی سازمان بسیج دانشجویی امروز با تمام خانواده‌های دانشجویان جان باخته حادثه تماس گرفته و ابراز همدردی و پیام تسلیت رئیس سازمان ابلاغ به این عزیزان ابلاغ شد.
 
وی تاکید کرد: مسلما امروز و در روزهای آینده نیز به صورت حضوری برای عرض تسلیت و دلجویی به دیدار این عزیزان خواهیم رفت.
 
انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار