بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود:

دلهامان درسوگ شهادت مالک اشتر ولی داغدار است اما با بغض در گلو و خشمی که در سینه داریم انتقام سختی را از عاملان این جنایت میگیریم

دلهامان درسوگ شهادت مالک اشتر ولی داغدار است اما با بغض در گلو و خشمی که در سینه داریم مشت هایمان را محکم تر از همیشه گره میکنیم تا انتقام سختی را از عاملان این جنایت بگیریم


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود پیرو شهادت سپهبد قاسم سلیمانی به شرح زیر میباشد:

بسم الله قاصم الجبارین


مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا.

سلام و درود  خداوند محضر حضرت ولی عصر ارواحنا فداه و نائب بر حقش امام خامنه ای و عرض تبریک و تسلیت شهادت سردار بزرگ و پر افتخار اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی.
و اینبار هم فرزندی از فرزندان خمینی(ره) به دست طاغوت زمان، آمریکا و اسرائیل جنایت کار و دیگر اذنابش آسمانی شد.
دلهامان درسوگ شهادت مالک اشتر ولی داغدار است اما با بغض در گلو و خشمی که در سینه داریم مشت هایمان را محکم تر از همیشه گره میکنیم تا انتقام سختی را از عاملان این جنایت بگیریم.
بدون شک شهادت سردار عزیزجریان بزرگ و مهمی را در تمام دنیا مخصوصا جبهه مقاومت ایجاد خواهد کرد و خون پاک او و یاران شهیدش نقطه عطفی در حرکت مجاهدان دنیای  اسلام و جبهه مقاومت خواهد بود.
آمریکای جنایت کار مثل همیشه چهره کثیف و منفور خود را نشان داد و ثابت کرد که شیطان بزرگ است. راه سردار ادامه خواهد داشت و سلیمانی ها از خون او بلند خواهد شد و با همت و انگیزه مضاعف راه پر افتخار اورا ادامه خواهند داد تا این پرچم مقدس به دست امام عصر ارواحنا فداه برسد.انشاءالله که خون این شهید سرافراز  و دیگر شهدای عزیز موجب تقویت هرچه بیشتر تفکر انقلابی و مقاومت در برابر دشمنان قسم خورده می شود و خط بطلانی بر تفکر سازش و مذاکره میکشد.
وظیفه مردم و خصوصا مسئولان جمهوری اسلامی است که همچون سردار رشید اسلام فرمان بردار محض ولی فقیه، امام خامنه ای مدظله العالی، بوده و یک صدا فریاد بزنیم
نه سازش نه تسلیم نبرد با آمریکا
دشمن خوب می داند و اگر نمی داند بداند که اگر انتقام خون شهید  حججی و دیگر شهدای مدافع حرم نابودی داعش بود، انتقام خون شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فتح قدس و نابودی رژیم منفور آمریکا و رژیم کودک کش و نحس صهیونیستی خواهد بود انشاءالله.
برای آمریکا ترجمه کنید فبشر هم بعذاب الیم را....

قُلْ هَلْ تَرَبَّصُونَ بِنَا إِلَّا إِحْدَى الْحُسْنَیَیْنِ ۖ وَنَحْنُ نَتَرَبَّصُ بِکُمْ أَنْ یُصِیبَکُمُ اللَّهُ بِعَذَابٍ مِنْ عِنْدِهِ أَوْ بِأَیْدِینَا ۖ فَتَرَبَّصُوا إِنَّا مَعَکُمْ مُتَرَبِّصُونَ

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار