مجلس نیازمند نمایندگانی با افکار و مدل مدیریتی شهید سلیمانی است

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گفت: مجلس نیازمند نمایندگانی با افکار و مدل مدیریتی شهید سلیمانی است. پس در انتخابات پیش رو باید سلیمانی‌ها بیایند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییزارعی، عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گفت: شهادت سردار بزرگ اسلام شهید قاسم سلیمانی غمی عظیم و داغی سنگین بر دل‌های ما نشاند که هیچ گاه سنگینی این داغ از قلب‌ها بیرون نخواهد رفت و تسکین نخواهد یافت.


وی تصریح کرد: دشمنان کوردل که همواره درصدد هستند که انقلاب اسلامی ایران را ریشه کن کنند، به خیال خام خود فکر می‌کردند با شهادت فرمانده‌ عالی قدر وبه تفسیر مقام معظم رهبری "خوشبخت ما" ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران را از پای می‌اندازند و زمینه‌ای برای نفوذشان به قلب این مملکت که ملقب به مملکت امام زمان (ارواحنا فدا) است، ایجاد می‌کنند؛ ولی به برکت خون شهید عزیزمان ملت ما بیدار‌تر از همیشه با حضور در صحنه و تشیع میلیونی شهدای این حادثه نشان دادند همواره پای نظام و رهبری و خون شهدا می‌مانند و محکم‌تر از قبل با رهبر فرزانه و حکیم مان تجدید بیعت کردند.

زارعی با بیان اینکه من یک معلم هستم و قاسم سلیمانی‌ها را تربیت خواهم کرد، افزود: ما دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان و تربیت کنندگان نسل انقلابی آینده، هم گام و هم مسیر با سایر افراد جامعه لبیک گویان با رهبر عزیزمان تجدید عهد کردیم و با امضای ۲۰ هزار نفری طوماری، ضمن اعلام خشم و برائت خود نسبت به آمریکای جهان خوار و خبیث، آمادگی خود را برای حضور در صحنه جنگ اعلام کردیم. چه بسا که انتقام سخت ما معلمین جوان دغدغه‌مند تحول ساز در عرصه نظام تعلیم و تربیت کشور تربیت افرادی امثال شهید سلیمانی خواهد بود که ان شاءالله این نسل با رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای و سید حسن نصرالله منتقم خون سردار سلیمانی و دیگر شهدای عزیزمان خواهند بود چرا که شهادت سردار باب فتح قدس را به روی ما می‌گشاید و زمینه‌ی پیروزی جهان اسلام را فراهم خواهد کرد و البته برای ادامه این راه ما در مجلس و ریاست جمهوری افکار و مدل مدیریتی شهید سلیمانی را می‌خواهیم.


وی با تاکید بر اینکه مجلس آینده نیازمند نمایندگانی با افکار و مدل مدیریتی شهید سلیمانی است پس در انتخابات پیش رو باید سلیمانی‌ها بیایند و ما نیز به سلیمانی‌ها رای می‌دهیم، بیان کرد: معیار تفکر و مبانی سلیمانی‌ها عشق و عمل به خط ولایت فقیه بوده و هست و رای ما نیز با افرادی خواهد بود که ادامه دهنده این مسیر هستند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار