بهترین بستر برای حمایت از ایده جهادی کجاست؟

دبیر جشنواره ملی جهادگران: این جشنواره بهترین بستر به منظور جذب حمایت های مختلف در جهت پیشبرد ایده های برتر در این عرصه است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / صبح امروز طی آئینی  پیش رویداد سومین جشنواره ملی جهادگران با حضور 50 جهادگر حاضر در این جشنواره ملی آغاز به کار کرد؛ در جریان این آئین میر حمید فرقانی دبیر جشنواره ملی جهادگران با اشاره به لزوم مسئله محوری در پیگیری حرکت های جهادی، اظهار کرد: این جشنواره بهترین بستر به منظور جذب حمایت های مالی و معنوی در جهت پیشبرد طرح ها و ایده های برتر در این عرصه است.

در ادامه این آئین امیر شکوهی نیا، فعال اقتصادی و کارآفرین با ایراد سخنانی توضیح داد: تدوین طرح تجاری برای ایده های جهادی و به منظور ثمربخشی آن یکی از ضرورت های امروزه است؛ وی ادامه داد: ایده ای که در مسیر تبدیل به به یک کسب و کار عالی است می بایست از یک مدل عالی نیز پیروی کند.
این فعالی اقتصادی تشریح کرد: هر مدل کسب و کار از 9 بلوک اساسی تشکیل شده که این نه بلوک در راستای تقویت و تحکیم هم دیگر کار میکنند و حیات دارند.
 
گفتنی است با پایان آئین افتتاح پیش رویداد سومین جشنواره ملی جهادگران نشست های تخصصی با حضور جهادگران حاضر در این عرصه و مشاورین مختصص فعال در زمینه های سلامت، اقتصادی، اجتماعی، راهبری، بین‌الملل و عمرانی برگزار و فرآیند ارتقا طرح ها و ایده های حاضر در این جشنواره آغاز گشت.
شایان ذکر است پیش رویداد سومین جشنواره ملی جهادگران تا فردا ادامه خواهد  داشت.
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار