با برگزاری پاتوق مطالبه گری انتخابات

ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان، پیشتاز ماراتن مطالبه گری

عارف رئوفی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار ناحیه اعلام کرد:برای نخستین بار تمام کاندیداهای حوزه مرکز،شرق و غرب استان به یک نشست تخصصی دعوت شده و با حضور در محل حوزه های انتخابیه خود پاسخگوی سؤالات جنبش دانشجویی استان هرمزگان خواهند بود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییعارف رئوفی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار ناحیه اعلام کرد:برای نخستین بار تمام کاندیداهای حوزه مرکز،شرق و غرب استان به یک نشست تخصصی دعوت شده و با حضور در محل حوزه های انتخابیه خود پاسخگوی سؤالات جنبش دانشجویی استان هرمزگان خواهند بود.

وی با اشاره به رویکرد بسیج دانشجویی مبنی بر نقش آفرینی تخصصی در هسته های مسأله محور،قالب نشست های پیش رو را مبتنی بر مطالبه ی علمی و تخصصی از مسائل پیش روی کشور و استان دانست.

رئوفی ضمن قدردانی از مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی استان به دلیل میزبانی از سلسله نشست های پاتوق مطالبه گری انتخابات،افزود:این برنامه به مدت یک هفته در بازه ی زمانی ۲۴الی۳۰بهمن ماه به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی در شهرهای بندرعباس،رودان و بندرلنگه و در سه حوزه انتخابیه ی مرکز،شرق و غرب استان هرمزگان برگزار خواهد شد.

امید است این برنامه زمینه ی مناسبی را جهت مشارکت حداکثری مردم شریف استان هرمزگان و انتخاب اصلح توسط آنان در یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی فراهم نماید.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار