مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز خبر داد؛

برگزاری کافه انتخابات با محوریت مجلس شورای اسلامی

بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز با هدف تبیین و روشنگری اهمیت انتخابات مجلس و زمینه سازی حضور آگاهانه دانشجویان دانشگاه شیراز، کافه انتخابات با محوریت مجلس شورای اسلامی برگزار میکند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /حامد علی زاده مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز باا اشاره به فضای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی گفت: درحالی روز جمعه مردم ایران اسلامی باحضور گسترده خود در انتخابات، حماسه دیگری را در تاریخ انقلاب رقم خواهند زد که در این روزها بازار تبلیغات رسمی کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گرم است.


وی افزود: مجلس شورای اسلامی در قانون اساسی جمهوری اسلامی دارای اختیارات بسیار وسیعی است.
به همین جهت انتخاب نمایندگان اصلح و شایسته برای برعهده گرفتن چهار سال مسئولیت قانونگذاری از اهمیت بسزایی برخوردار است. حال که ملت ایران در آستانه یک انتخاب سرنوشت‌ساز و تعیین‌کننده قرار گرفته‌اند و باید نمایندگان خود را برای مدت چهارسال به مجلس بفرستند، آگاهی به این ویژگی‌ها که در حقیقت شاخص و معیاری برای انتخاب اصلح است، امری ضروری به نظر می‌رسد.

علی زاده با بیان اهمیت حضور آگاهانه دانشجویان در انتخابات اذعان کرد: بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز با هدف تبیین و روشنگری اهمیت انتخابات مجلس و زمینه سازی حضور پرشور و آگاهانه دانشجویان دانشگاه شیراز در نظر دارد در میدان دانشگاه شیراز کافه انتخاباتی با محوریت مجلس شورای اسلامی برپا نماید.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز ضمن اعلام  زمان و محتوای این برنامه گفت: این کافه از شنبه لغایت پنجشنبه 1 اسفند برگزار خواهد شد. از برنامه هایی که در این کافه برگزار می شود:
سلسله میزگردهایی با موضوعاتی مانند: «معیار های یک انتخاب درست» و «تحریم انگلیسی یا حضور حماسی» با حضور ادوار بسیج دانشجویی از جمله، عباس توانا (مسئول بسیج دانش آموزی استان فارس و مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز) و سید حامد ترابی (مدیر دفتر تاریخ شفاهی شیراز و مسئول سیاسی سابق بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز) روزهای دوشنبه و سه شنبه، ساعت 16-18 همراه با نقد و بررسی مستند و همچنین پرسش و پاسخ دانشجویی برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این مدت نشریات بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز و روزنامه های منتخب کشور در کافه انتخابات، برای استفاده دانشجویان  قرار داده خواهد شد. از دیگر برنامه های این کافه، به اشتراک گذاشتن مشخصات و سوابق کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهر شیراز برای آشنایی دانشجویان با نامزد های این دوره می باشد که نمایندگانی که تمایل دارند می توانند با ارتباط با حوزه بسیج دانشجویی از این ظرفیت استفاده نمایند.

علی زاده با استقبال از انتقادات دانشجویی بیان داشت: با تدارک دیوار جیغ، دانشجویان محترم می توانند نظرات خود را مطابق موضوعاتی که هر روزه گذاشته می شود با ما به اشتراک بگذارند.

ارسال نظر


captcha