رئوفی در پیامی از ادامه فعالیت پاتوق مطالبه گری بسیج دانشجویی خبر داد

رئوفی: پاتوق مطالبه گری به عنوان زبان گویای مردم، بعد از انتخابات نیز فعالیت های خود را ادامه خواهد داد

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان: «پاتوق مطالبه گری»مصداق بی نظیری از مطالبه گری تخصصی مبتنی بر نگاه علمی و برآمده از پژوهش های هسته های مسأله محور بسیج دانشجویی را به نمایش گذاشت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مسئول ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان در پیامی از ادامه فعالیت پاتوق مطالبه گری بسیج دانشجویی بعد از انتخابات در حوزه های تخصصی و در چارچوب هسته های حل مسئله جهت حل مشکلات مردم خبر داد. متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 
وَالَّذینَ جاهَدوا فینا لَنَهدِیَنَّهُم سُبُلَنا ۚ وَإِنَّ اللَّهَ لَمَعَ المُحسِنینَ﴿عنکبوت-۶۹﴾ 
و آنها که در راه ما (با خلوص نیّت) جهاد کنند، قطعاً به راه‌های خود، هدایتشان خواهیم کرد؛ و خداوند با نیکوکاران است.
 
بسیج دانشجویی این شجره طیبه و درخت تناور و پرثمر غرس شده به دستان مبارک امام روح الله و رشد یافته تحت راهبری های داهیانه ی امام المسلمین خامنه ای عزیز در مقاطع مختلف تاریخ پرفراز و نشیب ایران اسلامی با عمل به موقع،به اندازه و انقلابی گری عین عقلانیت اعضای خود یعنی دانشجویان بسیجی،همواره بر مسیر جهاد تبیین و جهاد کبیر گام برداشته و بستر لازم برای تشخیص سره از ناسره را در گذرگاههای حساس برای مردم عزیز فراهم نموده است.
«پاتوق مطالبه گری»مصداق بی نظیری از مطالبه گری تخصصی مبتنی بر نگاه علمی و برآمده از پژوهش های هسته های مسأله محور بسیج دانشجویی را به نمایش گذاشت.
چنانچه در پیام آغاز این برنامه عرض شد؛هدف فرزندان دانشجوی شما در بسیج دانشجویی استان هرمزگان تنها کمک به مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح بود و هم اکنون ملت شریف استان هرمزگان در سه حوزه ی مرکز،شرق و غرب،گنجینه ای ارزشمند را پیش روی خود دارند و فرای تبلیغات انتخابات و آسیب های مبتلابه آن همچون هیاهوها،کنسرت ها،ورود پول های کثیف به تبلیغات انتخاباتی و...می توانند با ملاحظه ی فیلم ها و ماحصل جلسات و مطالبات تخصصی جنبش دانشجویی از کاندیداهای یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی برای انتخاب خود بهترین تصمیم  را بگیرند.
لازم به ذکر است بسیج دانشجویی طراز و جایگاه  خود را که برگرفته از نگاه امامین انقلاب به این تشکل بزرگ دانشجویی و رشد یافته از خون های پاک شهدای گرانقدر و فرزندان این ملت است فراتر از ورود به منازعات سیاسی و فعالیت له یا علیه افراد،اشخاص و احزاب می داند و همچون گذشته تنها رسالت خویش را بصیرت افزایی و جهاد تبیین می داند.
در پایان ضمن قدردانی از الطاف و محبت های بی نظیر عموم مردم شریف استان هرمزگان نسبت به فرزندان خود در بسیج دانشجویی،این نوید را به آنان می دهیم که «پاتوق مطالبه گری»این زبای گویای مردم شریف استان هرمزگان،پس از انتخابات نیز به فعالیت خود ادامه خواهد داد و مبتنی بر احصاء مسائل مردم و راهکارهای شکل گرفته در پژوهش های دانشجویان بسیجی،مطالبات تخصصی خود را از مسئولان در سطوح مختلف تا حل کامل مسائل و مشکلات مردم ادامه خواهد داد.
 
والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته
عارف رئوفی
مسئول بسیج دانشجویی استان هرمزگان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار