قرارگاه دولت جوان حزب اللهی بسیج دانشجویی استان مرکزی:

بیانیه مهم‌ قرارگاه دولت جوان حزب اللهی بسیج دانشجویی استان مرکزی پیرامون انتخابات مجلس و حواشی برنامه مناظره بین نامزد ها در شهر اراک

با توجه به قرار داشتن در آستانه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، حساسیت شرایط استان و همچنین حواشی ایجاد شده پیرامون برنامه مناظره بین نامزد های انتخاباتی، نکاتی مهم را خدمت مردم شریف استان مرکزی عرض مینماییم:


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /🔹بیانیه مهم‌ قرارگاه دولت جوان حزب اللهی بسیج دانشجویی استان مرکزی پیرامون انتخابات مجلس و حواشی برنامه مناظره بین نامزد ها در شهر اراک 

 
با توجه به قرار داشتن در آستانه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، حساسیت شرایط استان و همچنین حواشی ایجاد شده پیرامون برنامه مناظره بین نامزد های انتخاباتی، نکاتی مهم را خدمت مردم شریف استان مرکزی عرض مینماییم:
 
🔸مردم مظلوم و مقاوم استان مرکزی، ما و شما ۶سال به تفکری که قول بهبود شرایط معیشتی را داد، اعتماد کردیم
حاصل این اعتماد خیانت به ما بود.
قرار بود عزت به پاسپورت برگردد،
بابرجام تحریم ها رفع شود، فقرا ثروتمند شوند، مسئولین دولتی پاسخگو شوند، کم کارها و زیاده خواه ها استیضاح شود، چپاول و انهدام صنایع به اسم خصوصی سازی را پیگیری کنند، یقه متخلفان را بگیرند و....
این که نشد هیچ، ۲۰دقیقه ای برجام بی فرجام تصویب شد،سلفی حقارت با موگرینی شکل گرفت،شاهدفحاشی به مردم توسط وکیل الدوله ها بودیم،یقه هیچ مسئولی را نگرفتند،تا توانستند در شرکت های نفتی عضو هیئت مدیره شدند،
حالا هم با پر رویی تمام شعار معترضیم سر داده اند.
معلوم نیست خودشان را نادان فرض کرده اند یا ما را فراموشکار.
اکنون جریان انقلابی با لشگری از جوانان و پیران با تجربه به میدان آمده اند.مردم شریف بدانید آن چه اکنون باعث تنگ شدن  سفره ی شما شده است، تفکر فاسد شده غربگراییست که طی سال های اخیر عنان امور مختلف در کشور را به دست گرفته و سرانجام همه امور را در گرو سازش و خودفروختگی ملی عنوان داشتند.
کسانی که عاملین وضع موجودند، همان کسانی هستند که برای روی کار آمدن ضعیف ترین دولت و مجلس های تاریخ انقلاب اسلامی هم از هیچ مسئله ای دریغ نکردند و اکنون به جای پاسخ گویی، اذهان و افکار مردم را هدف گرفته و به جهت فریب مردم علم اعتراض را بر دست گرفته و نقش #معترض برداشته اند. معترض به همه اتفاقات و حوادثی که خود مسبب آن اند.
لذا به جهت جلوگیری از #تکرار وضع موجود می طلبد که انتخابات ۲اسفندماه نقطه پایانی این تفکر غیرکارآمد گردد تا ان شاالله در آینده ای نه چندان دور، ایران اسلامی به وضعیت مطلوب خود برسد.
 
 
🔸قرارگاه دولت جوان حزب اللهی بسیج دانشجویی استان مرکزی با همکاری تعدادی از تشکل های دانشجویی و همچنین برخی از جوانان دغدغه مند و نخبه این دیار اقدام به برگزاری برنامه هایی بی طرف و روشنگرانه در دانشگاه ها نمود که با توجه به شایعه پراکنی و نشر اکاذیب در برخی رسانه های منتسب به جریان اصلاحات توسط برخی افراد معلوم الحال که بقای سیاسی خود را بر معیشت مردم ترجیح میدهند، توجه مردم عزیز را به واقعیت های این برنامه ها جلب میکنیم.
الف. قرارگاه دولت جوان استقلال سیاسی خود را حفظ کرده و هیچ گونه طرفداری سیاسی از هیچ جناح و شخصی ندارد.
ب. برنامه مناظره بین نامزد ها در سه دانشگاه شهر اراک برنامه ریزی شد که اولین برنامه در دانشگاه اراک بین آقایان فخرالاسلام و یوسفی برگزار شد و دارای حواشی متعددی از سمت آقای یوسفی و همراهان ایشان بود که برخی از آن ها به شرح زیر است:
۱.ابراز بی اطلاعی آقای یوسفی از محل تامین هزینه های سرسام آوری که شورای سیاست گذاری اصلاحات صرف تبلیغات به نفع ایشان میکند.
۲.نقد آقای یوسفی به محتوای بنرهایی که برای تبلیغ خود ایشان در سراسر شهر و به تعداد بسیار زیادی نصب شده بود. ۳.حضور یکی از همراهان آقای یوسفی روی سن برنامه و بر هم ریختن نظم جلسه.
۴.ورود با تاخیر به برنامه و ترک جلسه قبل از اتمام آن که موجب بی احترامی به حاضرین و برگزار کنندگان جلسه گردید.
۵.یک طرفه خواندن برنامه توسط شورای سیاست گذاری اصلاحات در حالی که دبیرانجمن اسلامی دانشگاه که مشی اصلاح طلبانه دارد در پشت تریبون حاضر و نطق نمود.
۶.عدم موضع گیری شفاف آقای یوسفی پیرامون برخی مسائل.
و بسیار مواردی دیگر که در این بیانیه مجال پرداختن به آن نیست.
اما این سوال شبهاتی را به وجود می آورد من جمله این که فردی که توان کنترل و هدایت اطرافیان و همچنین اختیار تصمیم گیری در مورد نوع تبلیغات مرتبط با خودش را ندارد در آینده توان تصمیم گیری کارشناسانه در مجلس را خواهد داشت یا هم چنان افراد و احزابی دیگر تصمیم ساز خواهند بود؟!!!
 
دو برنامه دیگر نیز که بنا بود در دانشگاه های فرهنگیان و آزاد اراک برگزار شود هر دو با انصراف آقای نعیمی دیگر نماینده جبهه اصلاحات لغو شد.
 
🔸قرارگاه دولت جوان حزب اللهی ضمن حفظ استقلال خود و تکذیب هر گونه جانب داری از شخص یا جناح خاص، از مردم فهیم استان مرکزی دعوت میکند همچون گذشته با حضور پر شور خود آب سردی بر سیاست های خصمانه دشمنان خارجی و بازیگران داخلی آنان باشند و بهانه مورد هجمه قرار گرفتن کشور در عرصه های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، نظامی و.... را از دست آنان بگیرند.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار