شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس:

آمادگی کامل خود را جهت مقابله با ویروس کرونا اعلام می داریم

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس، طی بیانیه ای خطاب به رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان فارس، جهت مقابله با ویروس کرونا اعلام آمادگی کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس، طی بیانیه ای خطاب به رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان فارس، جهت مقابله با ویروس کرونا اعلام آمادگی کرد. متن بیانیه به این شرح است:


بسمه تعالی

جناب آقای دکتر لطفی

رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی استان فارس

سلام علیکم،

ضمن عرض خسته نباشید و خداقوت خدمت جنابعالی و همکاران محترمتان در مجموعه نظام سلامت کشور و به ویژه استان سربلند فارس، شایسته عنوان است که با توجه به ورود و انتشار بیماری کویید ۱۹ (کرونا) به کشور و ایجاد تهدید برای زندگی هم وطنان عزیزمان؛ و همچنین با نظر به تاکیدات و انتظارات امامین انقلاب از بسیجیان نسبت به حضور مداوم در میدان های خدمت رسانی به مردم عزیز، دانشجویان بسیجی جهادگر استان فارس بر خود فریضه می دانند که با تمام ظرفیت دوشادوش همکاران جنابعالی که به واقع در روز های گذشته خاطرات ایثارگری های دفاع مقدس را به وجه احسن مجددا برای مردمان سرزمین مان زنده نموده اند وارد میدان شوند.

از آنجا که فرمانده میدان این جنگ جنابعالی می باشید آمادگی کامل خود را برای انجام هر گونه اقدام بنا به صلاحدید، جهت مقابله با ویروس مذکور به منظور مرتفع نمودن مشکلات و نگرانی های ملت شریف فارس اعلام می داریم.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس

والسلام علیکم و رحمة الله

ارسال نظر


captcha