مسابقه خوانش وصیت نامه سردار شهید قاسم سلیمانی برگزار می شود

مسابقه خوانش وصیت نامه سردار شهید قاسم سلیمانی به همت معاونت فرهنگ سازی بسیج دانشجویی استان قزوین و فضای مجازی بسیج دانشجویی استان قزوین برکزار می شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /به همت معاونت فرهنگ سازی بسیج دانشجویی استان قزوین و با همکاری فضای مجازی بسیج دانشجویی استان قزوین مسابقه خوانش وصیت نامه سردار شهید قاسم سلیمانی با محوریت گرامیداشت یاد و خاطره سردار سپهبد شهید سلیمانی و وصیت نامه سردار دلها برگزار می شود.

هدف اصلی این مسابقه سراسری بازخوانی وصیت نامه شهید سلیمانی توسط بازدیدکنندگان است.

امام خمینی(ره): این وصیت نامه هایی که این عزیزان می نویسند مطالعه کنید، پنجاه سال عبادت کردید و خدا قبول کند ،یک روز هم یکی از این وصیت نامه ها رو بگیرید و مطالعه کنید و فکر کنید.

مقام معظم رهبری: این وصیت نامه هاى شهدا که امام(ره) توصیه به مطالعه ى آن مى کردند، به خاطر این است که نمایشگر انقلاب درونی یک نفر است.هر کدام از این وصیت نامه ها را که انسان مى خواند، تصویرى از انقلاب یک نفر را در آن مى بیند و خودش منقلب کننده و درس دهنده است. ما باید این حالت را تعمیم بدهیم و این، ممکن است.

علاقه مندان می توانند برای شرکت در این مسابقه پس از مطالعه وصیت نامه این شهید به سایت 2azar.ir مراجعه نمایند . پاسخنامه مسابقه را تکمیل نمایند.

گفتنی است،  شرکت  در این مسابقه برای همه دانشجویان دانشگاه ها امکانپذیر است به 5 نفر از برگزیدگان کمک هزینه سفربه مشهدمقدس اهدا خواهد شد.

 

برای دریافت وصیت نامه سپهبد شهید سلیمانی  اینجا کلیک کنید.

برای تکمیل پاسخنامه سوالات اینجا کلیک کنید.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار