بسیج دانشجویی شهرستان جهرم:

مطالبات قانونی مردم را پیگیری میکنیم

به مردم عظیم الشأن و ولایی شهرستان جهرم و خفر قول پیگیری مطالبات به حق و قانونی ایشان را در تمام عرصه ها خواهیم داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بسیج دانشجویی شهرستان جهرم، در خصوص اتفاقات بعد از انتخابات اخیر در شهرستان جهرم و خفر بیانیه زیر را صادر کرد:


بسم الله الرحمن الرحیم

امروز و در شرایط حساس و سرنوشت ‌ساز  بیش از هر زمان دیگری به اتحاد مردم و حضور پرشور و شعور مردم برای مقابله با فتنه‌ها نیازمندیم.

دانشجویان بسیجی شهرستان جهرم ضمن اعلام حمایت از جایگاه رفیع امامت جمعه و شخصیت اخلاقی امام جمعه محترم جهرم جناب حجت الاسلام والمسلمین دکتر مدبر در برابر کسانی که حرمت این شجره ی مقدس را حفظ نکرده اند؛ در راستای رسالت ذاتی خود به مردم عظیم الشأن و ولایی شهرستان جهرم و خفر قول پیگیری مطالبات به حق و قانونی ایشان را در تمام عرصه ها خواهیم داد.

و لکن بر خود لازم‌ میدانیم که جهت تنویر افکار عمومی به عرض برسانیم که طبق نص صریح اصل ۹۹ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و همچنین بیانات امامین انقلاب نظر نهایی شورای نگهبان فصل الخطاب بوده و در خصوص رد یا تایید انتخابات ملجا و مرجع حق عامه مردم است و اگر کسانی ادعای مستند در خصوص مسائل و تخلفات انتخابات دارند فقط و فقط راه قانونی و روشن؛ شورای نگهبان‌ می باشد.

بی‌شک مردم بزرگوار شهرستان های جهرم و خفر با حضور انقلابی خود پایبندی به نظام و انقلاب را همواره اثبات کرده اند و در این آزمون بزرگ هم سربلند بیرون خواهند آمد.

والسلام علی من التبع الهدی
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان جهرم

کلیدواژه ها


جهرم انتخابات مطالبه

ارسال نظر


captcha