یادداشت دانشجویی/ فرزانه شعبانی:

خرید خدماتی که ممکن است نیروهایش ساس از آب در بیاید...

خیر آقای ساس!حالا که وزارتخانه کمر همت بسته معلم هایش را از این فروشگاه های اینترنتی سفارش میدهد اجازه نمیدهیم تو و امثال تو از این آبی که گل آلود شده ماهی بگیرید! این نتیجه خرید خدمات شرم آوری است که قرار است رخ بدهد! زد و یکی از نیروهایشان ساس درآمد،نسخه این چنینی پیچید،چه کار میکنید آن وقت؟!


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان فرزانه شعبانی فعال دانشجویی پردیس الزهرا(س) دانشگاه فرهنگیان یادداشتی را تحت عنوان خرید خدماتی که ممکن است نیروهایش ساس از آب در بیاید... نوشت که متن این یادداشت به شرح زیر است:

هوالکبیر
من همانی هستم که میگویم اگر یک فساد اخلاقی در جامعه پخش شد قشر بچه انقلابی ها نباید به آن دامن بزند تا زیاد گنده اش نکنند....حالا اما نمیتوانم ساکت باشم،مثل قضیه جنتلمن،قضیه رقاصی در مدارس!و هزارتا بی برنامگی پرسنل و معلمان که ته آن ها همگی برای به وجود آوردن شادی و جذابیت منجر می شود به پخش آهنگ و قر دادن!!!این بار اما نمی توانم ساکت بنشینم تا نسخه زندگی و اوقات فراغت کودکانمان و دانش آموزانمان به دست فاسد ترین افراد بسته شود و تزریق شود بین جامعه! دیر یا زود به بچه ها بگوییم بنشینید سر درستان میگویند اول اینستا بعد کتاب!نه خیر آقای ساس!حالا که وزارتخانه کمر همت بسته معلم هایش را از این فروشگاه های اینترنتی و ...سفارش میدهد اجازه نمیدهیم تو و امثال تو از این آبی که گل آلود شده ماهی بگیرید!آن هم شاه ماهی هایمان را....این نتیجه خرید خدمات شرم آوری است که قرار است رخ بدهد! زد و یکی از نیروهایشان ساس درآمد،نسخه این چنینی پیچید،چه کار میکنید آن وقت؟!
بد تر آن جا که از همین شماها میشنوم دمش گرم روحانی و برجامش را مسخره کرده!اگر به دنبال مسخره کردن برجام هستید باید بگویم شما یک مهره سوخته اید،یک قرارداد مزخرف معلوم الحال که مسخره کردن ندارد!تاسف خوردن دارد،بنشینید برنامه بریزید برای بچه هایتان ،برای دانش آموزانتان که فردا روزی مسبب این قرار داد های ننگ آور نشوند،که فردا روزی ارزششان از ساس کم تر نشود....
ما درد داریم.....نسخه یلخی از شما نمیخواهیم....شما فکر کنید خدایی نکرده دردی دارید،صاحب کارتان به شما بگوید حقوقت را زیاد میکنم! درمان می شوید؟؟؟
آقای وزیر،آقای مشاور ،آقای معاون معلوم الحال به درد ما رسیدگی کنید وگرنه نسخه تان را میدهیم دکتر بپیچد....


فرزانه شعبانی، دانشجوی پردیس الزهرا(س) دانشگاه فرهنگیان سمنان

 

انتشار یادداشت‌های دانشجویی به معنای تأیید تمامی محتوای آن توسط «پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان» نیست و صرفاً منعکس کننده نظرات فعالین دانشجویی است.

 

کلیدواژه ها


بسیج دانشجویی سمنان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار