به همت بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد:

راه اندازی قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا در استان/ اضافه شدن تولید 1 هزار ماسک در روز به توان تولیدی استان توسط دانشجویان جهادگر

جانشین بسیج دانشجویی استان گفت: 4 کارگروه در بسیج دانشجویی با محوریت دانشجویان در سراسر استان با عملکرد های مخلتلف در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا ایجاد شده است که راه اندازی کارگاه تولید ماسک یکی از این کارگروه هاست که در این راستا عمل می کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : مسعود پرهیزگار با بیان اینکه قرارگاه مبارزه با شیوع ویروس کرونا در بسیج دانشجویی راه اندازی شده است گفت : با همکاری دانشگاه های استان دانشجویان در دانشگاه فنی دختران یاسوج روزانه بالغ بر 2 هزار ماسک تولید میکنند.

جانشین بسیج دانشجویی استان گفت: 4 کارگروه در بسیج دانشجویی با محوریت دانشجویان در سراسر استان با عملکرد های مخلتلف در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا ایجاد شده است که راه اندازی کارگاه تولید ماسک در این راستا عمل می کند.


جانشین بسیج دانشجویی استان در این گفتگو اظهار داشت : ورود جهادی دانشجویان در همکاری با کارخانه تولید مواد شوینده و ضد عفونی در گچساران، گند زدایی و ضد عفونی سازی معابر شهر ها و جمع آوری کمک برای محرومان و آسیب دیدگان ازاین اقدامات در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا است.


وی از راه اندازی کارگروه فرهنگی و اطلاع رسانی خبر داد و گفت : دانشجویان با حضور جهادی در کارگروه های تشکیل شده مبارزه جدی را برای ریشه کنی این ویروس آغاز کرده اند.


پرهیز گار در پایان تصریح کرد : با وجود تعطیلی دانشگاه ها و مراکز علمی ، دانشجویان و مسئولان دانشگاه ها با حضورو احساس تکلیف، در قرارگاه تشکیل شده پای کار ایستاده اند.


سیده فرزانه آرامش رئیس دانشکده فنی دختران یاسوج گفت ؛ این دانشکده با همکاری بسیج دانشجویی استان روزانه بالغ بر 1 هزار ماسک تولید می کند.


وی افزود : در راستای همستگی ملی و با هدف  مبارزه با شیوع کرونا ۲ کارگاه تولید ماسک به صورت ۲ شیفت در دانشکده فنی دختران یاسوج  راه اندازی شد .

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار