فراخوان ثبت نام جهادگران برای کار در کارگاه تولید ماسک بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد

بسیج دانشجویی استان برای برطرف کردن بخشی از این نیاز اقدام به راه اندازی کارگاه تولید ماسک در شهر یاسوج با توان تولیدی روزانه 1000 ماسک کرده است، از همین رو قصد دارد جهت برطرف کردن نیازهای مردمی توان تولیدی خود را تا روزانه 3 تا 4 هزار ماسک بالا ببرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : یکی از دغدغه های مهم مردم در هفته های گذشته، کمبود اقلام بهداشتی نظیر ژل ضدعفونی کننده، ماسک و دستکش بود که با ورود جهادگران بسیجی و راه اندازی کاراگاه های تولیدی بخش اعظمی از این کمبودها در زمینه الکل و ژل ضدعفونی کننده برطرف شد، اما مردم استان کهگیلویه و بویراحمد با وجود راه اندازی کارگاه های متعدد تولید ماسک و دستکش به دلیل تقاضای بالای بازار به مشکل تأمین روبرو هستند.

 

بسیج دانشجویی استان برای برطرف کردن بخشی از این نیاز اقدام به راه اندازی کارگاه تولید ماسک در شهر یاسوج با توان تولیدی روزانه 1000 ماسک کرده است، از همین رو قصد دارد جهت برطرف کردن نیازهای مردمی توان تولیدی خود را تا روزانه 4 تا 5 هزار ماسک و تحویل به علوم پزشکی استان جهت توزیع بین مردم بالا ببرد.

 

لذا دانشجویان و کسانی که  در زمینه های خیاطی و دوخت سررشته و یا تجربه کار دارند، و می توانند کمکی انجام دهند در صورت علاقه برای ثبت نام به شماره به صورت تلفنی و یا پیام در واتس آپ تماس حاصل نمایند.

 

شماره تماس: 09172970407

 

گفتنی است تمام کارگاه به صورت روزانه ضدعفونی می شود، و هم زمان یک دانشجویی رشته پزشکی و  2 دانشجوی رشته پرستاری از طرف دانشگاه علوم پزشکی در این کارگاه به صورت دائم در حال نظارت موارد ایمنی و سلامتی جهادگران کارگاه هستند.

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار