معاون برنامه، بودجه و مالی سازمان بسیج مستضعفین:

حمایت ویژه از اقدامات بسیج دانشجویی ضروری است

معاون برنامه، بودجه و مالی سازمان بسیج مستضعفین گفت: نقش بسیج دانشجویی در تحولات کشور ویژه است و ضروری است در سال 99 از این سازمان و برنامه‌های آن حمایت ویژه صورت گیرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / سردار بریمانی معاون برنامه، بودجه و مالی سازمان بسیج مستضعفین ضمن حضور در سازمان بسیج دانشجویی پیرامون برنامه‌های سازمان بسیج دانشجویی به گفتگو با هیئت رئیسه این سازمان پرداخت. 

در ابتدای این جلسه سردار بریمانی اهم مباحث برنامه ریزی جدید شکل گرفته در سازمان را بیان کرد و با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری از اهمیت برنامه ریزی پیامد محور و تحول آفرین در سازمان بسیج مستضعفین سخن گفت. 
سردار بریمانی از فعالیت‌های انجام شده توسط سازمان بسیج دانشجویی استقبال کرد و اعلام کرد: نقش بسیج دانشجویی در تحولات کشور ویژه است و ضروری است در سال 99 از این سازمان و برنامه‌های آن حمایت ویژه صورت گیرد. 
در ادامه جلسه محمد جواد نیک روش مسئول سازمان بسیج دانشجویی، اهمیت نقش جامعه دانشجویی و آینده سازی کشور را یادآور شد و گفت: سازمان بسیج دانشجویی برای نقش آفرینی تخصصی و تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی در قالب طرح اعتلا برنامه ریزی چند ساله کرده است که نیازمند حمایت‌های مادی و معنوی است. 
وی با اشاره به راه اندازی سامانه نظام مسائل اظهار کرد: در حال حاضر یکی از کارویژه‌های ما مشخص نمودن مشکلات موجود در سراسر کشور است که پس از اولویت گذاری آنها و ارجاع آن به نخبگان در سیری پنج مرحله‌ای شامل: مسئله یابی، پاسخ به مسئله، گفتمان‌سازی، مطالبه‌گری و اقدام میدانی، فعالیت تخصصی صورت می‌گیرد. 
انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار