شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد با صدور نامه‌ای مطرح کرد

شورای تأمین بحث نظارت بر دستگاه‌ها و سازمان‌های مربوطه در مبارزه با ویروس کرونا را فراموش نکند

صراحتاً از شما اعضای محترم شورای تأمین استان درخواست می‌کنیم که بحث نظارت بر دستگاه‌ها و سازمان‌های مربوطه در مبارزه با این ویروس فراموش نشود و نظارت بر مناطق محروم و دور افتاده‌ی استان کهگیلویه و بویراحمد جدی‌تر گرفته شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی طی نامه‌ای به ریاست و اعضای شورای تامین استان کهگیلویه و بویراحمد خواستار همکاری برخی دستگاه‌ها نسبت به بیماری کرونا شد.

 

متن این نامه‌ی به شرح زیر است؛

ریاست و اعضا محترم شورای تأمین استان کهگیلویه و بویراحمد
 سلام علیکم


 احتراماً به استحضار می‌رساند خطر و شرایط موجود در بحث بیماری کرونا بر هیچ کس پوشیده نیست و همانگونه که در توصیه قبلی که به استاندار محترم استان ارائه شد، اکنون وضعیت استان ما در روند افزایشی و فزاینده خود در خصوص مبتلایان به بیماری کرونا می‌باشد که شاید در روزهای گذشته هیچ اماری از این ابتلا وجود نداشته است.


 حضور نگران کننده و کنترل نشده جمعیت در مرکز شهرهای استان، حضور و ورود غیرضروری به مناطق گردشگری استان و تردد افراد و خودروهای غیر بومی در مناطق شهری که بعضاً شاید با تردد در جاده‌های کمربندی قابل حل باشد.

اعلام مسئولین کشوری در خصوص روانه شدن سیل گردشگر به سمت مناطق جنوب با توجه به شرایط استان‌های شمال کشور و کافی نبودن امکانات بهداشتی ودرمانی درشهرستان های استان مثل شهرستان‌های بهمئی، چرام و... وهمکاری نکردن بعضی از دستگاه‌های استان با گروه‌های جهادی که مشغول به ضدعفونی کردن معابر می‌باشند شاید دلایلی شود برای شنیدن خبرهای بعد و در معرض قرار گرفتن استان کهگیلویه و بویراحمد در وضعیت قرمز، که ما را بر آن داشت تا ضمن تقدیر و تشکر از خدمات شبانه روزی مسئولین استانی، نامه گلایه‌ای و هوشیارباش خود را تقدیم اعضای محترم شورای تأمین استان نماییم.


  صراحتاً از شما اعضای محترم شورای تأمین استان درخواست می‌کنیم که بحث نظارت بر دستگاه‌ها و سازمان‌های مربوطه در مبارزه با این ویروس فراموش نشود و نظارت بر مناطق محروم و دور افتاده‌ی استان کهگیلویه و بویراحمد جدی‌تر گرفته شود.


 از این رو بی توجهی به این مناطق می‌تواند فاجعه‌ی بزرگ و جبران ناپذیری را برای این استان و مردم نجیب آن به بار بیاورد.
 شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد به نمایندگی از مردم شریف و مهمان نواز استان، به جهت حساسیت و اهمیت موضوع سلامت مردم، و ارج نهادن به خدمات شبانه روزی قشرهای مختلف در مقابله با بیماری کرونا، خواهان ورود قاطع و صریح شورای تأمین به این موضوع مهم می‌باشد.


 ان شاء الله که شاهد همکاری همه بزرگواران بخصوص مردم عزیزمان در مقابله با این بیماری باشیم.


 لازم به ذکر است که دانشجویان با تشکیل قرارگاه مبارزه با کرونا، هماهنگ با ستاد مبارزه با این ویروس در استان در چندین گروه جهادی به تولید ملزومات پزشکی، کمک به تولید مواد ضدعفونی، ضدعفونی معابر عمومی، کمک به کنترل ورودی‌ها, تولید محتواهای فرهنگی و آگاهی بخشی در فضای مجازی، داوطلبانه و عاشقانه در کنار سایر مدافعان عرصه سلامت بوده و همچنان تا هروقت که لازم باشد آماده انجام مأموریت و وظیفه خواهند بود.
 
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجوی استان کهگیلویه و بویراحمد
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار