نامه دانشجویان به وزیر خارجه درباره ارسال اقلام بهداشتی و پزشکی برای مردم مستضعف آمریکا

دانشجویان بسیجی درباره ارسال کمک های انسان دوستانه و تولیدات بهداشتی و پزشکی خود برای مردم مستضعف آمریکا، نامه ای به محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان ارسال کرده و از وی برای رسیدن کمک ها به دست مردم آمریکا کمک خواستند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی دانشجویان بسیجی درباره ارسال کمک های انسان دوستانه و تولیدات بهداشتی و پزشکی خود برای مردم مستضعف آمریکا، نامه ای به محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان ارسال کرده و از وی برای رسیدن کمک ها به دست مردم آمریکا کمک خواستند.

متن این نامه به شرح زیر است:

وزیر محترم امور خارجه

جناب آقای ظریف

سلام علیکم؛ 

با صلوات بر محمد و آل محمد(صلی الله علیه و آله و سلم)؛ به اطلاع می‌رساند با توجه به موضوع شیوع ویروس‌کرونا (کووید19) و شرایط به وجود آمده بین‌المللی، گروههای جهادی بسیج دانشجویی در ستاد  کشوری مبارزه با کرونا، از اوایل شروع این اپیدمی در سراسرکشور، مبادرت به راه اندازی بیش از هزار کارگاه تولید انواع ماسک، محلول ضدعفونی کننده، شیلد، پد و گان ( لباس محافظتی کادر درمان) و سایر اقلام در سراسرکشور تحت نظارت وزارت بهداشت ( سازمان‌های تجهیزات پزشکی و غذا ودارو) کرده است.

امروز با توجه به اعلام  وزارت بهداشت مبنی بر توفیق اولیه در مدیریت بیماری و روند نزولی شتاب مبتلایان در کشور و با ابتکار بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهر قم و با فراخوان کشوری برای ظرفیت پیش بینی نشده و خودجوش موجودمان در کارگاههای انبوه گروههای جهادی در سطح کشور و بدون آسیب رسیدن به چرخه تهیه، تولید و توزیع بهداشتی اقلام برای داخل، تنها در شیفت اضافه محموله ای استریل شده شامل اقلام مورد نیاز بهداشتی جمع آوری نموده و با پیام بشردوستانه، آن را از مبدا ستاد مبارزه با کرونای دانشجویی‌کشور‌ واقع‌ در‌لانه جاسوسی (سفارت سابق آمریکا) بارگیری و تحویل دفتر حافظ منافع آمریکا در تهران کنیم.

همچنین در نظر داریم ضمن رعایت اصول دیپلماتیک و سیاسی، جهت تست و آزمایش‌های سلامت سنجی و راستی آزمایی محموله از طریق مجاری قانونی و بیمارستانی و با حضور نماینده دفتر حافظ منافع آمریکا تحویل شود.

لذا خواهشمند است در این مسیر، دانشجویان را کمک فرمایید.

لازم به ذکر است؛ براساس آمارها تعداد موارد فوتی بر اثر ابتلا به بیماری کووید – 19 در آمریکا از مرز 3000 نفر عبور کرده و به 3126 نفر رسیده و این در حالی است که تعداد کل مبتلایان به این بیماری در این کشور 162665 نفر است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار