یادداشت/ کبری امیری بهروسی؛

دوازدهم فروردین روز تثبیت جمهوری اسلامی

دوازهم فروردین روز «جمهوری اسلامی ایران» مهر تائیدی بر تمامی آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و «نه گفتن» به تمامی بدخواهان نظام است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /کبری امیری بهروسی مسئول تحلیل و بررسی دانشکده پیراپزشکی ممسنی به مناسبت دوازدهم فرودین ماه، روز جمهوری اسلامی نوشت:


به نام خدا

دوازهم فروردین روز «جمهوری اسلامی ایران» در واقع مهر تائیدی بر تمامی آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و «نه گفتن» به تمامی بدخواهان نظام است که ملت غیور ایران در این روز سند آزادی و استقلال خود را با استقامتی خستگی ناپذیر به برکت خون شهیدان و مجاهدان امضاء نمودند.

در این روز پربرکت نظامی متولد شد که نور اسلام ناب محمدی (صلی الله علیه و آله و سلم) را پس از گذشت قرن ها نه تنها در ایران اسلامی بلکه در سراسر جهان متجلی ساخت و حکومتی شکل گرفت که شعار اصلی آن « استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی » بود.

دوازده فروردین روز ظهور شخصیت واقعی مردم ایران، روز پیروزی مستضعفین بر مستکبرین و روز تثبیت انقلاب اسلامی است که بی هیچ شک و تردیدی زمینه ساز حکومت عدل اسلامی در سراسر جهان خواهد بود. این روز مقدس، این یوم الله پربرکت آغازگر حیات واقعی اسلام در عصر ستمگری بود.

مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) این روز را روز زنده شدن اسلام معرفی نموده و فرموده اند:

روز دوازده فروردین روز جمهوری اسلامی است که یکی از مهمترین اعیاد ملت ما در میان ایام الله و خاطره های انقلاب به حساب می آید.

ضمن تبریک این روز عزیز به مردم همیشه در صحنه شهرستان ممسنی، موفقیت همگان را در راستای آرمان های بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی ( ره ) و منویات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

ارسال نظر


captcha