مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمان:

تولید روزانه 14 هزار ماسک در سطح استان توسط دانشجویان جهادگر

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: با مجهز شدن گارگاه های تولید ماسک تولید روزانه ماسک 40 درصد نسبت به قبل افزایش یافته است و به ظرفیت تولید روزانه 14 هزار ماسک در سطح استان رسیده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /سید سجاد مهدوی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد کرمان در گفتگو باخبرنگار ما در خصوص فعالیتهای قرارگاه مبارزه با کرونا بیان کرد: این قرار گاه به همت بسیج دانشجویی استان کرمان از ابتدای شیوع کرونا راه اندازی شد که تولید ماسک، ماده ی ضد عفونی کننده دست و سطوح، ضد عفونی معابر از جمله فعالیت های جهادی این قرارگاه می باشد.

مهدوی با اشاره به تجهیز شدن کارگاه های تولید ماسک گفت: در روز های اخیر تولید روزانه ماسک 40 درصد  نسبت به قبل افزایش یافته است و به ظرفیت تولید روزانه 14 هزار ماسک در سطح استان رسیده است.

مسئول قرارگاه مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی استان  به فعالیت های این قرارگاه در منطقه ی سیل زده ی زهکلوت اشاره کرد و افزود: جهادگران در قالب هشت تیم تخصصی در ساعات اولیه سیل به منطقه اعزام شدند که پاک سازی منازل، انتقال لوازم خانگی آن ها جهت شست و شو، تعمیر لوازم برقی، توزیع مواد غذایی و بهداشتی از جمله خدمات این قرارگاه می باشد.

وی در خصوص آخرین وضعیت مناطق سیل زده استان کرمان اظهار کرد: دانشجویان جهادگر در حال بررسی و شناسایی خانه‌های تخریب شده در جنوب کرمان و برآورد میزان خسارات وارد شده به منازل مسکونی، دام، طیور و زمین‌های کشاورزی در این منطقه هستند.

مهدوی در پایان خاطر نشان کرد: هر روزه به توزیع بسته‌های ارزاق بین مردم می‌پردازیم و همچنین ضدعفونی کردن شهر به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا ویروس در این منطقه از اولویت‌های ما است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار