مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان خبر داد:

راه اندازی کارگاه ماسک به همت بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان

علی سلیمی دریابیگی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان گفت: قرارگاه جهادی بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان به لطف خداوند و بر اساس منویات مقام معظم رهبری با هدف کار و تولید جهادی با برنامه ریزی هایی که انجام شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / علی سلیمی دریابیگی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان گفت: قرارگاه جهادی بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان به لطف خداوند و بر اساس منویات مقام معظم رهبری با هدف کار و تولید جهادی با برنامه ریزی هایی که انجام شد.در ابتدای این بیماری ستاد مرکزی مبارزه با ویروس کرونا تشکیل داد.
علی سلیمی دریابیگی افزود: یکی از فعالیت های این قرارگاه جهادی راه اندازی کارگاه تولید ماسک می باشد که در حال حاضر تعداد ۲۰نفر از دانشجویان  بسیجی خواهر در این کارگاه مشغول به فعالیت می باشند.
وی ادامه داد: روزانه تعداد ۵۰۰عدد ماسک بهداشتی از این کارگاه به تولید می رسید درحال حاضربا اضافه کردن تجهیزات و چرخ های خیاطی که به طول انجامید.
ظرفیت تولید ماسک از این کارگاه روزانه به تعداد ۱۰۰۰عدد رسیدلازم به ذکر می باشد. ماسک های تولیدی این کارگاه پس از سیر مراحل ضد عفونی واستریل به صورت کاملا رایگان در بین مردم مستضعف در حاشیه شهر و روستاها و بخشی هم جهت مصرف بیماران و کادر درمانی بیمارستان ها توسط گروه های جهادی بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان توزیع میگردد.

---
---
---

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار