درخواست دفاتر بسیج دانشجویی استان قزوین از نمایندگان دوره دهم مجلس شورای اسلامی استان قزوین / اقدامات خود را در دوران شیوع کرونا به استحضار ملت شریف استان برسانید

دفاتر بسیج دانشجویی استان قزوین طی نامه ای از نمایندگان دوره دهم مجلس شورای اسلامی استان خواستند تا شرح اقدامات انجام گرفته و نیز اقدامات در نظر گرفته شده برای پیگیری و انجام در روزهای آتی از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان را به استحضار ملت شریف استان برسانند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /

 

‎بسم الله الرحمن الرحیم
«هرگاه شیپور جنگ نواخته شود، مرد از نامرد مشخص می‌شود.»  "شهید چمران ‎جناب آقای داوود محمدی
سرکار خانم زرآبادی
‎نمایندگان محترم مردم قزوین در دهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی
‎سلام علیکم

‎همانطور که استحضار دارید، با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح کشور و به طور ویژه در سطح استان قزوین، همه ی ما در وضعیت جنگی و موقعیتی خطیر به سر می بریم. واضح است که هر فرد متناسب با ظرفیت ها، توانایی ها و مسئولیت های خود، می بایست تمام توان خود را در این جبهه به کار گرفته و در جهت گره گشایی از این بلای عالم گیر قدمی بردارد.

‎لذا ناظر بر این وظیفه همگانی و نیز وظایف ویژه ای که در این وضعیت خاص بر دوش نمایندگان ملت است، از شما تقاضا داریم تا شرح اقدامات انجام گرفته و نیز اقدامات در نظر گرفته شده برای پیگیری و انجام در روزهای آتی را به استحضار ملت شریف استان برسانید.

‎ما نیز به عنوان دانشجویان فعال در بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قزوین، بر خود لازم میدانیم اقدامات مربوطه را تا به نتیجه رسیدن موضوع پیگیری نموده و شرح آن را به اطلاع مردم عزیز استان برسانیم.

‎و من الله توفیق


شورای تبیین مواضع ‎بسیج دانشجویی استان قزوین
قرارگاه احمدی روشن بسیج دانشجویی استان قزوین
به نمایندگی از 33دفتر بسیج دانشجویی استان قزوین

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار