مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان مطرح کرد؛

توزیع بسته غذایی و تهیه دارو نیازمندان به همت دانشجویان بسیجی

اسماعیل کاخ گفت: به همت بسیج دانشجویی استان کرمان از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون بیش از 300 بسته مواد غذایی در مناطق سیل زده و حاشه شهر کرمان توزیع شده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / رضا اسماعیل کاخ مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان  در گفتگو با خبر نگار ما بیان کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش همدلی تعداد زیادی از اقشار مختلف مردم با این پویش همراه شده اند.


اسماعیل کاخ با بیان اینکه بسته های معیشتی بسیج دانشجویی استان کرمان از ابتدای ماه مبارک رمضان در حال توزیع است ابراز کرد: تاکنون 300 بسته مواد غذایی شامل برنج، روغن، رب گوجه، ماکارونی و گوشت در مناطق سیل زده و حاشیه شهر کرمان توزیع شده است.

مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان تصریح کرد: با بررسی هایی که توسط تیم تحقیقات بسیج دانشجویی استان کرمان صورت گرفته است نیاز افراد کم برخوردار تنها بسته غذایی نیست بلکه آنان به اقلام دیگر از جمله دارو نیاز دارند.

این مقام مسئول در پایان گفت: طبق قراردادی که با برخی از داروخانه ها نوشته شده است در صورت مراجعه افراد نیازمند و با رعایت حفظ کرامات آنان 70 درصد از مبلغ دارو را گروه جهادی امام حسن (ع) بسیج دانشجویی استان کرمان پرداخت می کند.

علاقه مندان جهت کمک داروی نیازمندان می توانند مبالغ کمک خود را به شماره حساب 585983700591193 جمعیت امام حسن (ع) واریز کنند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار