بامحتوای ماهیت و رسالت بسیج دانشجویی؛

دوره «عمار ۱» ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یزد برگزار شد

مسئول برگزاری دوره «عمار ۱» در دانشگاه علوم پزشکی یزد از اجرای این طرح در این دانشگاه به صورت مجازی و باحضور ۴۵ نفر از دانشجویان بسیجی خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی ، مرضیه بناکار گفت: دوره «عمار ۱» با محتوای ماهیت و رسالت بسیج دانشجویی، چرایی تشکیلات و اصول تشکیلات و با حضور ۴۵ نفر از دانشجویان بسیجی به صورت مجازی انجام شد.

 
مسئول برگزاری دوره عمار ۱ عنوان کرد: این دوره که ویژه اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یزد بود به مدت ۱۶ تا ۲۱ روز با همکاری مدرسه تشکیلات شهید چمران و با حضور اساتید دوره، استاد خداپرست (مسئول اسبق بسبج دانشجویی قم)، دکتر منظورالاجداد (معاون رشدوکادرسازی سازمان بسیج دانشجویی کشور) و استاد گل محمدی (مسئول کالک) برگزار شد.
 
این فعال دانشجویی در ادامه گفت: محتوا این دوره با توجه به نیازسنجی که در ابتدا انجام دادیم چیده شد و کلاس‌ها روزانه و حدود ۱ساعت و ۳۰ دقیقه در بستر اسکای روم و به صورت آنلاین برگزار شد و دانش پژوهان به خوبی در کلاس ها مشارکت داشتند و در آخر باتوجه به ساعت حضور و آزمون پایانی برایشان گواهی حضور صادر شد. 
 
وی در پایان در خصوص رضایتمندی دانشجویان از این طرح تاکید کرد: میزان رضایت دانش پژوهان از دوره باتوجه به نظرسنجی که انجام شد بسیار خوب بود.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار