مدیرکل صدا و سیمای استان سمنان:

بسیج دانشجویی یکی از اقشار جریان‌ساز بسیج می باشد

مدیرکل صدا و سیمای استان سمنان گفت: بسیج دانشجویی در حال حاضر یکی از تاثیرگذارترین و جریان سازترین اقشار بسیج می باشد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان محمد امین بخشی آن مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان با حجت‌الاسلام توکلیان مدیرکل صدا و سیما استان سمنان دیدار و گفت‌وگو کرد.
محمد امین بخشیان مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: طی یک سال گذشته بسیج دانشجویی با رویکرد مسئله محوری تا به عرصه جدیدی گذاشته که موجب تایید مقام معظم رهبری (مدظله) قرار گرفته است.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان گفت: طبق رویکرد جدید هسته های مسئله محور استان سمنان در ۵ محور مختلف در حال فعالیت می باشند که یکی از مزیت های این هسته ها تنوع آنها در قسمت های مختلف می باشد که با نگاه مسئله محوری در حال پیشرفت می باشند.
در ادامه علی مسلمان مسئول بسیج رسانه استان سمنان گفت: عملکرد بسیج دانشجویی بسیار مطلوب و قابل تقدیر می باشد همچنین بسیج دانشجویی دارای ظرفیت های بسیار بالایی است که تعامل مجموعه بسیج دانشجویی و صدا و سیما می‌تواند منجر به تولید محتوا در زمینه‌های مختلف با بالاترین کیفیت باشد.
حجت الاسلام و المسلمین توکلیان مدیرکل صدا و سیمای استان سمنان گفت: امام خمینی (ره) موجب نزدیکی حوزه و دانشگاه شد و با دستور تشکیل بسیج طلبه و دانشجو نیز می توان بیشتر به این نتیجه رسید که امام خمینی (ره) به دنبال نزدیک کردن حوزه و دانشگاه بوده است که این یکی از بزرگترین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد.
مدیرکل صدا و سیمای استان سمنان گفت: بسیج دانشجویی یکی از اقشار جریان‌ساز بسیج می باشد و یکی از وظایف آن هماهنگ کردن نیروی بسیج برای حل مشکلات می باشد که در رویکرد مسئله محوری بسیج دانشجویی امیدواریم این امر صورت پذیرد.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار