شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان:

دشمنان قسم خورده ی این مرز و بوم باید چگونه خصم خود را نشان بدهند تا عده ای اینقدر با صحبت از مذاکره مجدد نمک به زخم خانواده ی شهدا نزنند؟

به راستی دشمنان قسم خورده ی این مرز و بوم باید چگونه خصم خود را نشان داده تا یک عده به کعبه ی آمالشان کمی هم به دید پدران بزرگترین تروریست های عالم نگاه کرده و اینقدر با صحبت از مذاکره مجدد نمک به زخم ملت شهید پرور و خانواده ی شهدا نزنند؟


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان بعد از شهادت دانشمند هسته ای شهید فخری زاده بیانیه ای را صادر کرد که متن این بیانیه به شرح زیر است:

 

بسم رب الشهدا

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ

هرگز گمان مبر کسانی که در راه خدا کشته شدند، مردگانند! بلکه آنان زنده‌اند، و نزد پروردگارشان روزی داده می‌شوند.

قریب چهل سال است که کشور عزیزمان آماج حملات کوردلانه ی عوامل استکبار جهانی و صهیونیسم بین المللی است.
و متاسفانه بعد از ترور دانشمندان هسته ای و خرابکاری های متعدد در فعالیت های نظامی و هسته ای بار دیگر شاهد ترور ناجوانمردانه ی یکی دیگر از میوه های مثمر انقلاب در زمینه ی فعالیت های هسته ای توسط دشمنان قسم خورده ی ایران اسلامی هستیم.
حال باتوجه به تکرار این وقایع دو امر مهم توجه همه را به خود جلب میکند.
یک اینکه ضمن اینکه بسیج دانشجویی قدردان تمامی تلاش های نیرو های امنیتی و حفاظت شخصیت ها است اما آیا نباید بعد از این همه هزینه های سنگین که بر دوش جبهه ی علمی-دفاعی کشور بر حفظ هر چه تمام تر امنیت این گونه افراد بیشتر مداقه کرد؟ مضاف بر اینکه حتی نام آن شهید عزیز نیز رسما در یکی از نمایش های واهی از دهان منحوس نخست وزیر رژیم کودک کش بیرون آمده باشد.
و اما سخن دوم که این روز ها با مطرح شدن بعضی از سخنان غیر معقول در باره ی مذاکره ی مجدد توسط برخی مسئولین رده بالای کشور مطرح کردنش از نان شب واجب تر است. چه کسی یا کسانی شک در ایالت متحده و هم پیمانانش بعنوان کشور های پشتیبان این ترور ها و اهداف شومشان دارد؟
به راستی دشمنان قسم خورده ی این مرز و بوم باید چگونه خصم خود را نشان داده تا یک عده به کعبه ی آمالشان کمی هم به دید پدران بزرگترین تروریست های عالم نگاه کرده و اینقدر با صحبت از مذاکره مجدد نمک به زخم ملت شهید پرور و خانواده ی شهدا نزنند؟
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن محکومیت هر گونه گفتمانی در مورد مذاکره ی مجدد با تروریست ها، موظف به تسلیت به ملت بزرگ ایران بوده و تعقیب مسببان و مقصران این حادثه را از مسئولین امر خواستار است.
وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى

شورای تبیین بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار