شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سمنان:

بسیجی بودن باوری است که اگر راهنمایی چون ولایت فقیه پشتیبان آن باشد قلوب کفار و دشمنان را با هیمنه و عظمت روحی خویش به رعب و وحشت وا می‌دارد

دشمن و بدعهدان و منافقان بدانند تا پای جان بر عهد خود استواریم و خود را متعهد به این میدانیم که نهضت ابا عبد الله الحسین (ع) را به اوج شکوفایی خود می‌رسانیم و صد البته در این مسیر زبان و نگاه و تفکر مخلصانه و روشنی بخش امام خامنه‌ای(دام‌ظله) را صراط روشن خود قرار خواهیم داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سمنان به مناسبت هفته بسیج بیانیه ای را صادر کرد که متن این بیانیه به شرح زیر است:

 

در حقیقت همه‌ی انسانهای مؤمن، آگاه، بصیر، عاشق، متعهّد، علاقه‌مند و آماده به کار، در هر میدانی از میدانها که برای ملت مفید است،حضور دارند، جزو بسیجند. لذا بسیج، یک نام مقدّس است.

امام خامنه‌ای (مدظله العالی)
۱۳۷۶/۰۹/۰۵

بسیج مدرسه عشق است، بسیج یعنی ایثار، شجاعت و هزاران معنا و مفهوم زیبای دیگر، و اگر این زیبایی در بسیج نبود هرگز آن پیر جماران نمی‌فرمودند، کاش من هم یک بسیجی بودم، این بیانی است از یک عقل متفکر و انسانی خداجو که در عین شجاعت و توکل. بسیج نهادی برخاسته از متن مردم برای دفاع از انقلاب اسلامی و دستیابی به آرمان‌ها و اهداف آن تا تشکیل تمدن نوین اسلامی است و امروز این درخت تنومند و سدّ سَدید است که همواره و در مقاطع گوناگون، برگ‌های زرینِ درخشانی در کتاب پرافتخار انقلاب اسلامی رقم زده و در شرایط کنونی نیز نقش مؤثر و بسزایی در سنگرهای مقابله با تهدیدات و تلاش دشمن در تخریب بنیان‌های فکری، اعتقادی و دینی، ترویج اندیشه‌های لیبرالیستی و سکولار دارد و با بصیرت و زمان‌شناسی مثال‌زدنی، مسئولیت‌های بزرگی را عهده‌دار است.

کار بسیج امروز از هر زمان دیگر دشوار تر و حساس‌تر است، چرا که امروز هم برای مبارزه با فقر در کنار محرومین بیش از گذشته باشد، هم در مقابله با تحریم‌های ظالمانه دشمنان قسم خورده انقلاب باید در کنار ملت و دولت باشد، هم در مقابله با حفظ و تامین سلامت در کنار کادر درمان و سلامت کشور باشد و هزاران مأموریت دیگر که همه اینها نمی‌تواند به سرانجام برسد جز با اخلاص و عمل انقلابی. حضور ارزشمند بسیجیان در مقابله با ویروس منحوس کرونا در کشور و یاری رساندن مومنانه بسیج به آسیب دیدگان اقتصادی ناشی از شیوع این بیماری، جلوه‌های بی بدیلی از این تلاش مقدس را به منصه ظهور رساند.

بسیجی بودن باوری است که اگر راهنمایی چون ولایت فقیه پشتیبان آن باشد قلوب کفار و دشمنان را با هیمنه و عظمت روحی خویش به رعب و وحشت وا می‌دارد.دشمن و بدعهدان و منافقان بدانند تا پای جان بر عهد خود استواریم و خود را متعهد به این میدانیم که نهضت ابا عبد الله الحسین (ع) را به اوج شکوفایی خود می‌رسانیم و صد البته در این مسیر زبان و نگاه و تفکر مخلصانه و روشنی بخش امام خامنه‌ای(دام‌ظله) را صراط روشن خود قرار خواهیم داد.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار