شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سمنان:

جامعه دانشجویی تا محقق شدن کامل عمل گرایی زود از سمت مسئولین در گرفتن انتقام سخت کوتاه نخواهد آمد

ترور بزدلانه و وقیحانه دانشمند هسته ای و موشکی کشور، شهید محسن فخری زاده بار دیگر نشان داد که استکبار جهانی هرگز و ذره ای سر صداقت با جمهوری اسلامی ایران را ندارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سمنان در پی شهادت دانشمند هسته ای شهید محسن فخری زاده بیانیه ای را صادر کرد که متن این بینیه به شرح زیر است:

بسم الله قاصم الجبارین

وَسَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنْقَلَبٍ یَنْقَلِبُونَ... إِنَّا مِنَ الْمُجْرِمِینَ مُنْتَقِمُونَ...

ترور بزدلانه و وقیحانه دانشمند هسته ای و موشکی کشور، شهید محسن فخری زاده بار دیگر نشان داد که استکبار جهانی هرگز و ذره ای سر صداقت با جمهوری اسلامی ایران را ندارد. این دانشمند سر افراز کشور، امروز مورد ترور قرارگرفته و به درجه رفیع شهادت نائل گردیدند.
دشمنان ابله جمهوری اسلامی ایران؛ بکشید ما را، ملت ما بیدارتر خواهد شد؛ گمان کرده اید که با کشتن دانشمندان بلندپایه ما میدان خالی می شود؟

این اولین بار نیست که دشمنان ما اقدام به ترور مقامات ارشد و بلندپایه کشوری می کنند و چه بسا آخرین بار هم نباشد؛ اما نکات وسوالات حائز اهمیت اینجاست که :

1-
دولت منفعل موظف است پاسخی در خور این اتفاق دهد و هرچه زودتر تصمیم به کاهش تدریجی بازرسی های جاسوسان آژانس از تاسیسات هسته ای و نظامی کشور "تا سطح صفر" بگیرد.


2-
سوالی که از دولت و شخص رییس جمهور پیش می آید این است که چرا با سکوت‌ چندین ساعته و عدم واکنش به هنگام و به موقع از موضع ضعف وارد میشوید و غرور و عزت این مردم و کشور را بیشتر از این جریحه دار میکنید؟! چرا بقیه اعضای دولت از گفتن دانشمند هسته ای در پیامشان طفره میروند و حتی وعده انتقام هم نمیدهند؟!
لال شود زبانی که بعد از این اتفاقات بخواهد دم از مذاکره با آمریکا بزند. اسم مذاکره باید از ادبیات دولت حذف گردد. مذاکره نتیجه‌اش سایه جنگ و ترور است!

3-
مجلس یازدهم باید با اتخاذ قانون درست و راهبردی دولت را موظف به خروج کامل از برجام و NPT کند و اگر دولت منفعلانه با موضوع اخراج جاسوسان آژانس و به سطح صفر رساندن حق بازرسی از تاسیسات هسته‌ای و نظامی کشور برخورد کرد با الزام قانونی و سوال و استیضاح دولت را مجبور به انجام عمل متقابل کنند.

4-
به وزارت امور خارجه و دولت هشدار می‌دهیم دیگر اسم مذاکره از ادبیات دولت حذف یعنی حتی اسمش هم به میان نیاید چه برسد به فکرش!!! که در آنصورت با دانشجویان و مردم داغ دیده طرف حساب خواهید بود. این اتفاقات اعم از تهدید ها و ترور سردارمان و دانشمند هسته ای کشورمان حاصل سازش است و همه مردم فهمیدند هزینه سازش بسیار بیشتر از مقاومت است امیدواریم حداقل اینبار دیگر فهمیده باشید و باز هم خود را به خواب نزده باشید.
امیرالمونین فرمودند: کسی که به هنگام یاری رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمن بیدار می شود.
وقتی یک روز بعد از توصیه های امام جامعه دوباره حرف از مذاکره میزنید، حاصلش را امروز دیدید.

5-
از مقامات امنیتی تقاضا داریم تلاش‌ها برای حفظ امنیت را بیشتر کنند تا دیگر شاهد چنین اتفاقات تلخ و ناگواری آن هم در خاک کشور خودمان نباشیم.

6-
مطمئنا این ترور ناجوانمردانه نباید بدون پاسخ بماند.
برادران ارتش و سپاه ، خادمین ملت ، اگر نزنید بازهم میزنند؛ اگر پاسخ درخور ندهید بازهم میزنند!
امیرالمومنین میفرمایند هرملتی که درون خانه خود مورد هجوم قرار بگیرد ذلیل خواهد شد!
بعداز ترور سردار رشید اسلام وعده انتقام سخت را دادید اما در عمل تنها یک سیلی ساده دیدیم که نتیجه‌اش را مشاهده میکنید!
نزدید و به دشمن اجازه دادید که پایش را فراتر بگذارد .
جامعه دانشجویی تا محقق شدن کامل عمل گرایی زود از سمت مسئولین در گرفتن انتقام سخت کوتاه نخواهد آمد!

در پایان ، شهادت دانشمند سرافراز کشورمان شهید محسن فخری زاده را به محضر حضرت ولی عصر(ع)، نایب بر حقش حضرت امام خامنه ای عزیز و خانواده محترم شهید و ملت شهیدپرور ایران تبریک و تسلیت عرض می‌نمائیم.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار