شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان دامغان:

کجایند سردمداران FATF که ببینند ما قربانی تروریسم همان کشورهایی هستیم که به اسم مبارزه با تروریسم، ما را از ابتدایی ترین حق خود که دفاع می باشد، محروم می کنند؟!

کجایند سردمداران آژانس بین المللی هسته ای که ببینند همان کشورهای دارای بمب هسته ای، دانشمندان ما را در کشورمان ترور می کنند و نگران صلح جهانی هستند؟؟! دستان خون آلود صهیونیسم از پشت پرده ی تمام سازمان های جهانی پیداست. عجب دنیای وارونه ای!!


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان دامغان در پی شهادت شهید فخری زاده بیانیه ای را صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

"شهادت بالاترین پاداش جهاد فی سبیل الله است و همین شهادت هاست که دشمن را رسوا می کند در دنیا"
امام خمینی (ره)

شهادت مظلومانه دانشمند توانمند هسته ای، موشکی و بیولوژیکی کشورمان سند جنایت دیگری است برای مدعیان حقوق بشر و آنها که خود را مجری مبارزه با تروریسم در دنیا می خوانند. سند خونبار به جا مانده از دولت تروریسم صهیونیست با حمایت و پشتیبانی سیاستمداران قاتل آمریکا. کجایند سردمداران FATF که ببینند ما قربانی تروریسم دولتی همان کشورهایی هستیم که به اسم مبارزه با تروریسم، ما را از ابتدایی ترین حق خود که دفاع می باشد، محروم می کنند؟! کجایند سردمداران آژانس بین المللی هسته ای که ببینند همان کشورهای دارای بمب هسته ای، دانشمندان ما را در کشورمان ترور می کنند و نگران صلح جهانی هستند؟؟! دستان خون آلود صهیونیسم از پشت پرده ی تمام سازمان های جهانی پیداست. عجب دنیای وارونه ای!!

اما بدانید! ملتی که شهادت دارد، ذلت ندارد. و از هر قطره خون شهید ما که بر زمین می ریزد، انسان های مصمم و مبارز به وجود می آید.
تبریک و تسلیت این شهادت پرافتخار خدمت امام عصر (عج) و علمدار انقلاب امام خامنه ای، جامعه ی علمی و دانشگاهی و همه ی مردم صبور ایران که فهرست داغ هایشان، مقاوم ترشان نمود.

مردم عزیز ایران!
برجام خسارت محضی بود که هم چرخ اقتصاد و معیشت مان را از کار انداخت و هم چرخ هسته ای را. صنعتی که نتیجه تلاش جوانان خودمان بود. و امروز می بینیم که این خسارت همچنان دامن گیرمان است. برجام ثابت کرد که چشم دوختن به بیگانه، نه تنها مشکلات ما را حل نمی کند، که عزت و توانایی هایمان را هم نابود می کند. قانون دنیای کدخدا همین است : رعیتی باشیم در دستان او.
این تجربه هر چند گران، کافی ست تا بفهمیم در این دنیا، باید قوی شویم و به خود و داشته هایمان ایمان بیاوریم. آینده ی روشن در دستان جوانان همین خاک است و نه جای دیگر.

نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی!
7 سال سیاست مذاکره و دلبستگی به غرب، خسارت های بزرگی بر پیکره ی علم و اقتصاد و پیشرفت این کشور وارد کرده است. در این 7 سال نه تنها تحریم ها از بین نرفت، که حسن نیت ما در اجرای تعهد یکطرفه ی برجام، دشمنان را وقیح تر کرد. دولتمردان ما باید بدانند زمان مداکره به پایان رسیده است. اکنون زمان پاسخگویی است.مطالبه ی دانشجویان انقلابی پایان تمام محدودیت های هسته ای و شتاب در برنامه های هسته ای کشور، در همین دولت می باشد. همچنین اخراج فوری جاسوسان آژانس بین المللی انرژی هسته ای را خواستاریم.

مسئولان نظامی و امنیتی کشور!
حادثه ای چنین دردناک، هر ایرانی را به این سوال وا می دارد که ماموران امنیتی و اطلاعاتی ما چگونه نتوانستند از سرمایه ی بزرگ این نظام حفاظت کنند؟ به راستی نفوذ چطور می تواند ضربه های غافلگیرانه بر پیکره کشور وارد کند؟ ما دانشجویان دانشگاه های دامغان با ابراز نگرانی نسبت به سلامت تمام دانشمندان کشور، خواستار شناسایی و معرفی شبکه ی نفوذ در داخل کشور و گرفتن انتقام سخت از دشمنانی هستیم که دستشان آلوده به خون پاکترین فرزندان مان است. انتقامی که دست دشمن را از تعرض به امنیت میهن مان قطع کند.

و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار