مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجوئی استان سمنان:

آمریکا حامی، اسرائیل مجری و عربستان منبع تامین مالی ترور شهید فخری زاده

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجوئی سمنان، ضمن تسلیت شهادت دانشمند هسته ای شهید فخری زاده، گفت: آمریکا، حامی این اقدام، اسرائیل مجری آن و عربستان، منبع تامین مالی این اقدام وحشیانه هستند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان حجت‌الاسلام ابوذر عامری در گفتگو با خبرنگار این پایگاه اطلاع رسانی در استان سمنان، ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت دانشمند هسته‌ای شهید محسن فخری زاده، گفت: آمریکا، حامی این اقدام، اسرائیل مجری آن و عربستان، منبع تامین مالی این اقدام وحشیانه هستند.
مسئول نمایندگی، ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجوئی استان سمنان گفت: همانطور که امام خامنه‌ای فرمودند:هفت سال در قالب برجام تلاش شد که تحریم‌ها برداشته شود که نشد لذا باید مسیر را به بی اثر کردن تحریم‌ها برد.
عامری افزود: باید تلاش کنیم ثمره خون شهید فخری زاده، این باشد که دیگر جایی برای ادامه دادن برجام نافرجام باقی نماند.
وی تصریح کرد: مجلس انقلابی باید زمینه ساز خروج از قوانین ضد امنیتی برجام و دادن اطلاعات دانشمندان این کشور به بیگانگان باشد.
عامری ضمن تقدیر از زحمات دستگاه‌های اطلاعاتی خواستار تلاش بیشتر جهت حفظ امنیت دانشمندان هسته‌ای کشور شد و گفت: این افراد، ذخایر بی بدیل نظام مقدس اسلامی ما هستند.
عامری در ادامه گفت: نباید این حادثه، منجر به ایجاد دو قطبی شود و باید تلاش کنیم وحدت را در این برهه حساس بیش از گذشته، حفظ نماییم.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار