تقدیر از جهادگران کارگاه تولید ماسک بسیج دانشجویی/ رئوفی: مجاهدت های دانشجویان بسیجی در این دوران، اثبات کننده کارآمدی نظام اسلامی میباشد

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان به همراه مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه و جمعی از همکاران، در طی جلسه ای از دانشجویان بسیجی جهادگر کارگاه تولید ماسک دانشگاه علوم پزشکی، تقدیر به عمل آوردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /عارف رئوفی، به همراه حاج آقا پورسالار و جمعی از همکاران، در طی جلسه ای از دانشجویان بسیجی جهادگر کارگاه تولید ماسک دانشگاه علوم پزشکی تقدیر به عمل آوردند.

رئوفی در خصوص فعالیت های قرارگاه مبارزه با کرونا افزود: از نخستین روزهای شیوع کرونا،این قرارگاه در سطح بسیج دانشجویی استان تشکیل شد و تاکنون فعالیت های موثری در چند حوزه صورت گرفته است.

وی افزود: این حوزه ها شامل کنترل معابر ورودی و خروجی شهرها و همچنین شرکت در غربالگری، تامین نیروی انسانی متخصص برای بخش های بهداشتی و درمانی و سامانه ٤٠٣٠ و راه اندازی پنج کارگاه تولید ماسک در سطح استان، می باشد.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان با اشاره به اهمیت این کارگاه، تصریح کرد: این کارگاه ها با مجوز وزارت بهداشت اقدام به تولید ماسک های استاندارد میکنند که بصورت رایگان در اختیار مردم قرار داده میشود.

رئوفی پیرامون فعالیت دیگر این قرارگاه تشریح کرد: دانشجویان بسیجی در قالب رزمایش همدلی و مواسات، کمک های مالی با مبلغ حدود چهارصد میلیون تومان از خیرین و مجموعه های مختلف جمع آوری و به دست نیازمندان رسانده اند.

وی با تاکید بر بدیع بودن فعالیت ها و مجاهدت های این جهادگران، گفت: این گونه فداکاری توسط دانشجویان بسیجی، ناشی از جهانبینی و نوع نگاه آن ها به تحولات انقلاب اسلامی و کشور است.

رئوفی ادامه داد: دانشجویان بسیجی جهادگر بسیار در این عرصه موفق عمل کردند که اثبات کننده کارآمدی نظام اسلامی میباشد.

در پایان مسئول ناحیه بسیج دانشجویی به همراه همکاران، جهت تقدیر و تشکر از دانشجویان جهادگر حاضر در این کارگاه تولید ماسک، لوح تقدیر و شاخه گل اهدا کردند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار