در آستانه روز جهانی قدس

بیانیه بسیج دانشجویی استان گلستان در حمایت از مردم فلسطین و انزجار از ظلم رژیم کودک کش

در آستانه روز جهانی قدس، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گلستان بیانه ای در حمایت مظلومین فلسطین اشغالی و ندای آزادی از رژیم منحوس صهیونیستی صادر کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / در آستانه فرا رسیدن روز قدس و در حمایت همه جانبه از ملت مظلوم فلسطین، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گلستان بیانیه ای صدر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

🔺بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گلستان به مناسبت روز جهانی قدس 
 
وَنُریدُ أَن نَمُنَّ عَلَى الَّذینَ استُضعِفوا فِی الأَرضِ وَنَجعَلَهُم أَئِمَّةً وَنَجعَلَهُمُ الوارِثینَ
ما می‌خواهیم بر مستضعفان زمین منّت نهیم و آنان را پیشوایان و وارثان روی زمین قرار دهیم
سوره قصص آیه ۵
استقلال و آزادی دو شعار اصلی و صف شکن انقلاب اسلامی بوده و حمایت از استقلال و آزادی تمامی آحاد بشر و ملت های مختلف همواره سر لوحه  برنامه ها و سیاست های امور خارجه جمهوری اسلامی ایران قرار داشته و دارد.
مع الاسف سیاره ای که در آن زندگی میکنیم چند سالی است که دچار تومور بدخیمی به نام اسرائیل گشته که آسایش و آرامش را نه تنها از منطقه بل از تمام ملت های جهان ربوده است. رژیمی که روی تمام ظالمان تاریخ را در ظلم و جنایت سفید کرده. به خوبی میدانیم اسرائیل به مثابه عنکبوتی است که تنها میتواند طعمه های ضعیف را ببلعد در حالی که اگر ما قوی باشیم خانه اش از سست ترین خانه هاست. امروز در چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در شرایطی با آرمان های قدس شریف تجدید پیمان میکنیم که شاهد آنیم، اسرائیل و ایادی اش از هر زمانی ضعیف تر و ذلیل تر هستند و انقلاب اسلامی و جریان مقاومت از هر زمانی مقتدر تر در منطقه حضور دارد و مجاهدت میکند. فتح قدس همان فتح خرمشهر است که حضرت باری تعالی شرینی اش را به نسل ما ارزانی داده است و ان شاا... در کمتر از۲۰ سال دیگر شاهد آن خواهیم بود که فتح قدس گامی اساسی در امر فرج حضرت حجت الرواحنا له الفدا خواهد بود. لذا بدین وسیله حوزه ها و دفاتر بسیج دانشجویی استان گلستان از دستگاه دیپلماسی و ریاست محترم جمهوری تقاضا دارد:
اولا طبق اصل ۱۵۴ قانون اساسی عزم خود را برای حمایت همه جانبه از محور مقاومت وتمامی مظلومین عالم بالاخص مردم مظلم فلسطین دو چندان نماید چرا که این امر عمل به آیه۷۲ سوره انقال نیز میباشد.
ثانیا صرف محکوم کردن معاهده مضحک قرن اکتفا نکرده و بی حیایی استکبار جهانی را به دلیل دخالت در امور سایر کشور ها افشا و بر ملا نمایید.
ثالثا سرنوشت هر کشوری باید به دست و تصمیم مردم همان کشور رقم بخورد، بنا بر این سرنوشت مردم مظلوم فلسطین باید با نظر مردم اصیل فلسطین اعم از مسلمان و مسیحی و یهودی به صورت همه پرسی و رفراندم صورت بگیرد.
رابعا عزم جدی خود را بر تروجی نگاه امتی و به طریق اولی انسانی بین مردم و بویژه کودکان قرار دهید چرا که نبی اکرم اسلام (ص) به ما آموخت ما یک امت واحد و در سطحی بالاتر ما یک ماهیت واحد تحت عنوان انسان هستیم که باید در کمال صلح و آرامش و انسانیت و با رعایت حقوق منصفانه و عادلانه در کنار یکدیگر زندگی نماییم.
به امید سرنگونی تمام مستکبرین عالم و تنفس هوای سرشار از انساینیت برای تمام آحاد بشر ....
 
وسلام علیکم و رحمت ا... و برکاته
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گلستان
 
انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار