به مناسبت روز جهانی قدس؛

بیانیه بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان

بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس از دانشجویان خواست تا با حضور گسترده، فعالانه و آگاهانه در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی، پیام روز قدس را باشکوهتر به گوش جهانیان برسانند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /«ما میگوییم مبارزات همه‌جانبه‌ی ملّت فلسطین -مبارزات سیاسی، مبارزات نظامی، مبارزات اخلاقی و فرهنگی- باید ادامه پیدا کند تا کسانی که غاصب فلسطین هستند، تسلیم رأی ملّت فلسطین بشوند. از همه‌ی مردم فلسطین اعمّ از مسلمان و مسیحی و یهودی فلسطینی و آن کسانی که در خارج فلسطین تبعید‌شده‌ی از فلسطین هستند، نظرخواهی بشود، و اینها معیّن کنند که چه نظامی در فلسطین حاکم باشد و همه تسلیم آن باشند؛ مبارزه تا این زمان باید ادامه پیدا کند و ادامه پیدا خواهد کرد.»(امام خامنه ای مدظله العالی    15/03/98 )

 
روز قدس ابتکار شگفت انگیز امام راحل و نماد وحدت جبهه حق در مقابل جبهه باطل است. و امروز ملت های آزاده جهان مستحکم تر و مصمم تر از گذشته یکصدا فریاد مبارزه و نابودی رژیم اشغالگر قدس را سر می دهند.و امروز تمامی مبارزان جهانی در راه نابودی رژیم صهیونیستی، حول محور ایران اسلامی و با تأسی از فرمانده مجاهد خط مقدم نبرد با این غده سرطانی، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گرد آمده اند و برای تحقق این مهم لحظه شماری می کنند. 
امسال و در روز جمعه پیش رو که مصادف با روز قدس است؛ گرچه ویروس منحوس کرونا مانع حضور مردم میلیونی و میدانی آزادیخواه جهان شده اما آرمان آزادی قدس شریف و نابودی رژیم کودک کش صهیونیستی در قلب ها و زبان ها جاری است .
 
دانشجویان بسیجی استان سیستان و بلوچستان همچون سایر اقشار جامعه و آزادیخواهان جهان به تأسی از فرموده بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) اعلام میدارد که اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود. و طبق فرمایشات مقام عظمای ولایت راه حل نابودی رژیم غاصب صهیونیست نظرخواهی از مردم فلسطین است. و این مسئله باید با مقاومت به کرسی نشانده شود.
 
بی تردید پاسداشت موضوع فلسطین به عنوان مسئله اول جهان اسلام و دفاع از مظلوم، واجب شرعی و در هر شرایطی تعطیل‌ناپذیر است، لذا در پی محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری شایسته و گسترده راهپیمایی سراسری، ما دانشجویان سیستانی و بلوچستانی دوشادوش ملت مسلمان ایران با حضور گسترده، فعالانه و آگاهانه در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی، پیام روز جهانی قدس را باشکوهتر و رساتر از گذشته به گوش جهانیان رسانده و گوش به فرمان بیانات مقتدای مقتدر و عظیم‌الشأن امت اسلامی حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) در این روز باشکوه آمادگی خود را برای تحقق فرامین معظم له اعلام می داریم. 
وَمَا النَّصْرُ إِلا مِنْ عِنْدِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ عَزِیزٌ حَکِیمٌ

ارسال نظر


captcha