بسیج دانشجویی شهرستان خفر به مناسبت یوم الله روز جهانی قدس؛

همواره مدافع آزادی قدس شریف هستیم

همواره مدافع آزادی قدس شریف بوده و از آرمان های آنان دفاع خواهیم کرد و همیشه ما اثبات کردیم پایبند به ارزش‌های انقلاب اسلامی و یار و یاور مظلومینی هستیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بسیج دانشجویی شهرستان خفر به مناسبت یوم الله روز جهانی قدس با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد:


بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی هَدانا لِهذا وَ ما کُنَّا لِنَهْتَدِیَ لَوْ لا أَنْ هَدانَا اللَّهُ

ملت شریف ایران، مردم مظلوم فلسطین و همه مستضعفان دنیا

فرمانده حاج قاسم سلیمانی، فرمانده‌ی سپاه رزمندگان بدون مرز انقلاب اسلامی بود و هست. در هر جایی از جهان، مستکبری قصد داشته باشد مظلوم و مستضعفی را به زیر یوغ خود درآورد، این سپاه قدس بوده و هست که در برابرش می‌ایستد و از رزمندگان بین‌المللی جبهه‌ی مقاومت حمایت می‌کند.

دفاع از حق و حمایت مظلومین و مستضعفین جهان مهمترین آموزه دینی و افتخار ابدی ما ملت مسلمان ایران است که به میمنت انقلاب اسلامی و با پیروی از دعوت آن پیر سفر کرده "حضرت امام خمینی(ره)"، هر ساله در آخرین جمعه ماه پر برکت رمضان، سرتاسر ایران اسلامی را به خروش در می آورد تا دلگرمی قوی برای مظلومین و هشداری شدید برای نظام سلطه باشد تا نشان دهد ایران اسلامی پایتخت و ندای رسای تمام مردمی است که حقوقشان غاصبانه پایمال ستمگران جهان شده است.

در آستانه‌ آخرین جمعه ماه رمضان مردم ایران اسلامی هرچند به دلیل وجود ویروس منحوس کرونا قادر به فریاد عدالت خواهی خود جهت احقاق حقوق مظلومان فلسطین و دیگر مردم تحت ستم منطقه شاید به صورت ظاهری و راهپیمایی سراسری نباشند، ولی بسیجیان و امت حزب الله در ایران اسلامی و شهرستان بزرگ خفر اعلام می دارند که همواره مدافع آزادی قدس شریف بوده و از آرمان های آنان دفاع خواهند کرد و همیشه ما اثبات کردیم پایبند به ارزش‌های انقلاب اسلامی و یار و یاور مظلومینی هستیم که راه قیام را برگزیده و بر ستمگران می‌شورند.

بسیج دانشجویی شهرستان خفر از همه اقشار مختلف بویژه بسیجیان همیشه در صحنه دعوت می‌نماید که با گوش فرار دادن به سخنرانی حماسی رهبر معظم انقلاب که از ساعت ۱۲ به صورت سراسری از شبکه های صدا و سیما پخش خواهد شد، تجدید پیمانی با آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب داشته باشیم.

وَمَا النَّصْرُ إِلا مِنْ عِنْدِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ عَزِیزٌ حَکِیمٌ
والسلام علیکم و رحمةالله

کلیدواژه ها


خفر قدس بسیج دانشجویی

ارسال نظر


captcha