جانشین خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور ممسنی:

عربستان در صدر کشورهایی بود که پشت فلسطین را خالی کرد

عربستان صعودی در صدر کشورهایی بود که پشت فلسطین را خالی کرد و برای عادی‌سازی روابط خود با رژیم اشغالگر قدس از طریق تبلیغات رسانه‌ای رسمی و وابسته به خود، اعلام کرد که از قضیه معامله قرن حمایت می کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /توکلیان جانشین خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور ممسنی به مناسبت روز قدس، ضمن اشاره به نقش شهید سلیمانی در تحول محور مقاومت گفت: دفاع از فلسطین و مبارزه با اسرائیل مهمترین مسئله جهان اسلام است. سردار سلیمانی با اعتقاد عمیق به اینکه باید جهان اسلام را از ذلت نجات دهیم وارد مبارزه شد و همین باعث شد که ملت فلسطین احساس پشت گرمی کردند و مبارزه به جای مذاکره در خط مشی فلسطین قرار گرفت و غزه نماد مقاومت شد.


وی همچنین در مورد مواضع خصمانه دولت عربستان در حمایت از معامله قرن بیان داشت: عربستان صعودی در صدر کشورهایی بود که پشت فلسطین را خالی کرد و برای عادی‌سازی روابط خود با رژیم اشغالگر قدس از طریق تبلیغات رسانه ای رسمی و وابسته به خود اعلام کرد که از قضیه معامله قرن حمایت می کند.

جانشین خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور در پایان گفت: در این روز بزرگ دانشجویان انقلابی و متدین به عنوان مؤذن جامعه باید تمام قوای خود رامجهز کنند واز هر کاری برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین وجهان دریغ نکنند و حال باتوجه به برهه زمانی حساس و شرایط کنونی کرونایی جهان که نمی شود در راهپیمایی حضور داشته باشند از طریق فضای مجازی وارد عمل شوند و برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین اعلام حضور کنند.

کلیدواژه ها


پیام نور ممسنی قدس

ارسال نظر


captcha