بسیج دانشجویی شهرستان زرقان؛

قدس آزاد خواهد شد

به حقیقت این وعده الهی است که فلسطین آزاد خواهد گردید؛ اما قبل از رهایی قلب توحید، باید قبله‌گاه ثانی عالم اسلام از چنگال آل سعود به درآید تا زمینه فتح قبله‌گاه اول اسلام فراهم گردد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بسیج دانشجویی شهید زین‌الدین شهرستان زرقان به مناسبت روز جهانی قدس با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد:


بسمه تعالی

امام خامنه ای «مدظله العالی »: امروز دفاع از فلسطین "دفاع از حقیقت" است .نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، ارمغان فرزندی بت شکن از تبار ابراهیم بود که تمام قدرتهای غیر خدایی را پوشالی خواند و تمامی طاغوتیان را به مبارزه طلبید .

در چهل و یکمین سال از وقوع بی همتای تاریخ، بر روح مطهر آن بی همتای دوران درود می فرستیم و ضمن تجدید بیعت با خلف صالح خمینی کبیر «ره »؛امام خامنه ای «مدظله العالی» از جبهه استکبار به امتداد قابیل تا امروز برائت جسته و بار دیگر نام خود را در ذیل فهرست حامی مظلومان عالم سرشماری و همه آمال خود را درتاسی جستن راه شهیدان تاریخ بالا خص سردار قلب ها حاج قاسم سلیمانی می یابیم .

مجاهدت های ملت نستوه ایران اسلامی ،امروز تشت رسوایی رژیم جلاد و کودک کش صهیونیزم را از پشت بام تاریخ بر زمین انداخته ،به طوری که همه ملل آزاده دنیا ،این گرگ وحشی را به نیکی شناخته و در حال شکست استخوان های آنند .بشر امروز می داند که نطفه نامشروع این رژیم جعلی با خون و جنایت منعقد شده به طوری که حتی برخی از شهروندان غاصب این رژیم نیز به غضب خاک فلسطین پایان داده و در حال فرار به ما من اصلی خود هستند .

به حقیقت این وعده الهی است که فلسطین آزاد خواهد گردید ،اما قبل از رهایی قلب توحید، باید قبله گاه ثانی عالم اسلام از چنگال ال سعود به دراید تازمینه فتح قبله گاه اول اسلام فراهم گردد.

بسیج دانشجویی زرقان در استانه روز جهانی قدس ضمن محکومیت حرکت جاهلانه معامله قرن ،به دولت بدون ملت صهیونیزم اعلام می دارد که بزودی انتقام همه شهیدان تاریخ خاصه شهدای مقاومت از طریق فروپاشی این رژیم تسویه وزمینه بازگشت میلیون ها آواره فلسطینی به موطن پدری شان فراهم خواهد گشت وصدای حیات بخش اذان از ماذنه های قدس شریف تسلاگر الام مادران وپدران جمیع شهدای تاریخ خواهد شد.

آری؛ به راستی که خط مقدم نبرد امروز با شیطان را باید در کمک های مومنانه مردم و قدم های فرشته گون پزشکان پرستارانی جست که شهیدان حقیقی سلامت‌اند.

ارسال نظر


captcha