با صدور بیانیه ای:

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمان

خون شهدا و محروحان صحنه مبارزه با رژیم سفاک صهیونیستی هزینه‌ای برای بیداری امّت اسلام است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمان به مناسبت فرارسیدن روز قدس بیانیه ای را صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:


فَإِنَّ حِزْبَ اللّهِ هُمُ الْغالِبُونَ

روز قدس روز حماسه است ، روز مقاومت در برابر مستکبران  است و روزی است که  ایثار و  آزادگی و اقتدار و شهامت و شهادت تجلی پیدا می کند در روز قدس جهانیان  بار دیگر عجز و ناتوانی استکبار و قدرت و اقتدار و وحدت  مسلمانان را  می بیند.

۴۰ سال است که از این نامگذاری و برپایی راهپیمایی می‌گذرد و راهپیمایی روز قدس بعد از ۲۲ بهمن دومین راهپیمایی گسترده در کشورمان است امروز روز شور و حماسه است، امروز روز  حق طلبی و  مبارزه و فریاد  است. فریادی  که از پس سال ها رنج و زخم بر آمده  تا بنیان برانداز ساختار  پوشالی  حاکمیت ظالمانه صهیونیسم جنایتکار باشد.

مسلمانان جهان آگاهانه و بیدار با غیرت فلسطین را پاره تن خویش می دانند ، سیاست های پر نیرنگ  شیطان بزرگ و حمایت های بی دریغ از رژیم غاصب صهیونیستی در همه ابعاد و ظلم و ستمی که بر آنها رفته باعث نشده است عقب نشینی کنند و ملت غیور و سرافراز  فلسطین در طول ۷۰ سالی که از اشغال این سرزمین مقدس می‌گذرد همواره تلاش کردند به حقوق خودشان دست یابند و در صحنه عمل برنده اصلی مبارزات  بودند.

خون شهدا و محروحان صحنه مبارزه با رژیم سفاک صهیونیستی هزینه‌ای برای بیداری امّت اسلام است.

با توجه به شرایط جاری فلسطین و منطقه غرب آسیا  اقتضا می کند تا همه مسلمین و دولت های مسلمان بیشتر از گذشته بر حفظ وحدت، همبستگی و یکپارچگی در برابر رژیم صهیونیستی و مبارزه همه جانبه و با روی کار آمدن همه ظرفیت ها  اهتمام ورزند و  در برابر توطئه های  رژیم  صهیونیستی و حامیان آن برای تفرقه  و درگیری میان امت اسلامی و به فراموشی سپردن مساله فلسطین بعنوان مسئله اول جهان اسلام مقاومت کرده و مانع از انجام  معاملات سیاسی سازشکارانه  همانند طرح موسوم به «معامله قرن» شوند.

تحرک دشمنان جهان اسلام برای از هم پاشیدن جبهه مقاومت در برابر استکبار و صهیونیسم با افزایش فشارها بر انقلاب  اسلامی ایران به عنوان محور مقاومت  و به  حاشیه راندن موضوع فلسطین و ایجاد امنیت بیشتر برای رژیم صهیونیستی بوده است.

امروز دیگر روز قدس از قالب یک روز نمادین و مناسبتی درآمده و به یک گفتمان فراگیر در بین کشورهای اسلامی و ملت‌های آزادی‌خواه جهان تبدیل شده است. امروز هرچند بنابر شرایط شیوع و همه گیری  بیماری کرونا ، امکان برگزاری راهپیمایی روز قدس  وجود ندارد  بنابراین  تمامی  آزادی خواهان و  ملت های مظلوم جهان  همچنان از این آرمان ارزشمند دفاع می کنند.

  فلسطین و قدس شریف همچنان مسئله اول جهان اسلام خواهد  بود قطعا ما پس از سپهبد شهیدمان ،، حاج قاسم سلیمانی  بیشتر به آرمان فلسطین برای نابودی صهیونیست‌ها خواهیم پرداخت. با مقاومت اسلامی و مدد گرفتن از خداوند متعال و برکت خون شهدای محور مقاومت و جهان اسلام به زودی شاهد خواهیم بود این رژیم سفاک و کودک کش از صحنه روزگار محو خواهد شد و دوشادوش برادران فلسطینی مان در مسجد الاقصی نماز خواهیم خواند.

ان شاالله.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار