بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی داراب؛

اسرائیل در امان نخواهد بود

فلسطین یک سرزمین اسلامی است که رنج یک قرن اشغال توسط کفار را بر شانه می کشد و فریاد "یا للمسلمین" ملت فلسطین به رساترین وجه بلند است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی داراب، به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس طی بیانیه‌ای اعلام کرد:


روز قدس، روز اسلام است. امام خمینی(ره)

روز قدس لبیکی بلند به نصرت طلبی ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین و یادآور تکلیفی است که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس مسیر معادلات دنیای استکبار را بهم ریخت و این ابتکار جهانی امام (ره) تبدیل به نمادی برای مبارزه با ظلم توسط همه آزادی خواهان جهان و موجبات وحدت ملل مسلمان با آرمانهای مشترک آزادی فلسطین مظلوم شده است.

فلسطین یک سرزمین اسلامی است که رنج یک قرن اشغال توسط کفار را بر شانه می کشد و فریاد "یا للمسلمین" ملت فلسطین به رساترین وجه بلند است و لبیک گویان این فریاد چشم در راهند. چشم در راه حضور ما، چشم در راه لبیک ما، چشم در راه خروش ما...

امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های ایجاد شده امکان برگزاری راهپیمایی سراسری وجود ندارد، اما با تدابیر اتخاذ شده همراه با امت اسلام روز جهانی قدس را با استماع فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) با شکوه‌تر از همیشه برگزار می‌کنیم.

امروز فلسطین بیش از هر روز دیگر چشم در راه یاری ماست زیرا که نابودی اسرائیل نزدیکست کافیست اندکی بند پوتین ها را محکم بسته و یاعلی گوییم.

بیایید به دنیا نشان دهیم یک سرباز اگر در خانه هم باشد باز هم یک سرباز است، رسانه ما اسلحه ماست.
تیر ترکش قلم ما بسیار دردناک تر از تیر تفنگ ما خواهد بود.

ما در هر شرایطی باشیم، اسرائیل در امان نخواهد بود.

ارسال نظر


captcha