بسیج دانشجویی آموزشکده فنی امام رضا (ع) ممسنی؛

فتح خرمشهر، الگوی ماندگار در فتح قله‌های دیگر

سوم خرداد، همچنان به‌عنوان برگ زرینی بر تارک تابناک تاریخ مجاهدت‌های بشری و مقاومت‌های اسلامی می‌درخشد و تا امروز تشعشعات انوار الهی و نورانی‌اش چراغ راه و هدایتگر ملت در عبور موفقیت‌آمیز از گردنه‌های سخت پیش روی انقلاب و گذر از امتحانات الهی بوده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بسیج دانشجویی آموزشکده فنی امام رضا (ع) ممسنی به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد:


بِسم ِاللهِ الرَّحمنِ الرَّحیم


خرمشهر را خدا آزاد کرد.(امام خمینی رحمة الله علیه) 
 
خلق حماسه سوم خرداد یادآور رشادت‌ها و از جان‌گذشتگی‌های جوانان میهن اسلامی است که شهدای عزیز و گران‌قدرمان با اهداء خون‌‌های پاک و بذل جان‌های مطهر خود، این حماسه عظیم را در تاریخ افتخارات ملی و دفتر قطور خاطرات ملت به ثبت رساندند.

حماسه عظیم آزاد سازی خرمشهر و نسخه مقاومت ملت ایران در برابر دشمن را ضامن پیروزی ملت ایران عزیز در برابر زیاده خواهی های قدرت های زورگو و در رأس آنها دولت تروریست و منفور آمریکا و رئیس جمهور قمار باز آن در تمامی عرصه های سیاسی، اقتصادی، نظامی، فرهنگی و... است.

 ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ی شهدای اسلام به‌خصوص شهدای گلگون‌کفن انقلاب اسلامی هشت سال دفاع مقدس و شهید سردار سلیمانی و شهید مهدی مهندس، سوم خرداد؛ همچنان به‌عنوان برگ زرینی بر تارک تابناک تاریخ مجاهدت‌های بشری و مقاومت‌های اسلامی می‌درخشد و تا امروز تشعشعات انوار الهی و نورانی‌اش چراغ راه و هدایتگر ملت در عبور موفقیت‌آمیز از گردنه‌های سخت پیش روی انقلاب و گذر از امتحانات الهی بوده است و این حماسه می‌تواند به‌عنوان الگویی ماندگار فراروی برنامه‌ها و طرح‌های ملّی در فتح قله‌های دیگری از شکوه و افتخار ملّی قرار گیرد.

در اخر ضمن اشاره به سخنان تاریخی و راهبردهای ازادی قدسِ امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی و تشکر ویژه از مردم عزیزی که امروز (روز قدس)، حمایت پرشور خود را ازمردم ستم دیده فلسطین در فضای مجازی به معرض نمایش جهانیان گذاشتند.

ارسال نظر


captcha