به همت بسیج دانشجویی استان کرمان صورت گرفت؛

مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان

صبح امروز مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان و مسئول امور روحانیون سپاه ثارالله استان برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /حجت الاسلام والمسلین علی عرب پورمسئول دفتر نمایمدگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان کرمان بیان کرد: هر مسئولی باید با داشتن تقوا، خلوص نیت و سخت‌کوشی الگوی رفتاری برای دیگران باشد چرا که راه درست حرکت به سوی اهداف متعالی بسیج همین خلوص نیت است که می‌تواند گره گشای بسیاری از عوامل باشد.

وی با بیان اینکه ملت و امام راحل (ره) برای اقامه یک امت ولایی، دینی و اعتقادی با یکدیگر پیمان بستند مطرح کرد: در طول چهل سال انقلاب اسلامی به واسطه عهد شکنی برخی از مسئولان کشور دچار بلا هایی شد که جبران آن ها هزینه ی سنگینی دارد و با توجه به روی کار آمدن مجلس انقلابی امید داریم که این عقب ماندگی ها جبران شود.


مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان بیان کرد: کشور به یک ولنگاری فرهنگی گرفتار شده است و یکی از وظایف بسیج دانشجویی و طلاب گسترش فرهنگ ولایی و عاشورایی زیستن در بین دانشجویان است.

وی بر اهمیت تولید محتوا در فضای مجازی تاکید کرد و گفت: بسیج دانشجویی و طلاب باید در فضای سایبری تولیدات محتوایی داشته باشد تا بتواند در تربیت انقلابی دانشجو نقش داشته باشد چرا که دشمن در این فضا برای از بین بردن روحیه انقلابی در جوانان برنامه ریزی های متعددی کرده است.

حجت السلام والمسلمین عرب پور اظهار کرد: ما باید قدر داشته‌های خود را در این نظام مقدس بدانیم، و نباید به گونه‌ای رفتار کنیم که نخبگان، فرهیختگان و نیرو‌های ارزشی کشور را نشناخته و یا در گوشه عزلت باشند و بعد‌ها نیز کسی از خدمات و سیره رفتاری آن‌ها چیزی نداند.


مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان بیان کرد: بسیج دانشجویی در کلام امام راحل(ره) و امام خامنه ای همواره یکی از قطب‌های پیشرفت علمی کشور قلمداد شده است که باید دانشجویان بسیجی این مطالبه و خواست رهبری را جامه عمل بپوشانند.
 

حجت الاسلام  والمسلمین عرب پور در پایان با اشاره فراز‌های گام دوم انقلاب عنوان کرد: یکی از مهم‌ترین این کار‌ها برای تحقق اهداف انقلابی تحقیق و پژوهش درباره تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است که چراغ راه آینده نظام اسلامی است که تلاش و جدیت در این رابطه می‌تواند فضای پژوهشی درباره بیانیه گام دوم را گسترش دهد.

در پایان این مراسم از زحمات و تلاش‌های حجت الاسلام علی اصغر کاشفی تقدیر  و حجت الاسلام محمد رضا محمدی به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان کرمان منصوب شد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار