مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان:

دوره های خط امام و طرح ولایت محلی برای رشد و کادر سازی است.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان: تمام تلاش ما بر این است تا این دوره ها به بهترین نحو ممکن برگزار شود و این دوره ها امسال با شیوه های مختلف و متفاوت اجرا خواهد شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان جلسه هماهنگی برگزاری دوره های خط امام استانی و طرح ولایت کشوری با حضور محمد امین بخشیان مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان و اعضای قرارگاه رشد و کادر سازی و اعضای دفاتر بسیج دانشجویی شهرستان های استان سمنان در سالن جلسات ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه محسن همتیان مسئول قرارگاه رشد و کادر سازی ناحیه بسیج دانشجویی سمنان ضمن اعلام آمار ثبت نام دانشجویان در طرح ولایت کشوری توضیحاتی را در مورد روند کلی برگزاری دوره های طرح ولایت کشوری و خط امام استانی به اعضای حاضر در جلسه ارائه کرد و گفت: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و تعطیلی دانشگاهها و تجمعات دوره طرح ولایت و خط امام نیز تحت الشعاع این موضوع قرار گرفته که نتیجه نهایی شیوه برگزاری این دوره ها پس از نهایی شدن به سایرین اطلاع رسانی خواهد شد.

در ادامه محمد امین بخشیان مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان گفت: دوره های خط امام و طرح ولایت محلی برای رشد و کادر سازی است لذا تمامی دفاتر می بایست با تمام قوا در رابطه با جذب حداکثری و همچنین بهتر برگزار شدن این دوره ها تلاش کنند.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان گفت: تمام تلاش ما بر این است تا این دوره ها به بهترین نحو ممکن برگزار شود ولی متاسفانه شیوع ویروس منحوس کرونا باعث شده تا در برخی موضوعات مثل حضوری و یا غیر حضوری بودن دوره ها هنوز تصمیم گیری قطعی وجود نداشته باشد ولی اصل برگزاری دوره زیر سوال نمیرود و این دوره ها با شیوه های مختلف و متفاوت اجرا خواهد شد.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار